Witam! Ponawiam mój apel! Poszukuję osób-zdeklarowanych ateistów-chętnych do wzięcia udziału w badaniach psychologicznych. Udział w badaniach polegałby na wypełnieniu trzech krótkich kwestionariuszy i może być przeprowadzony drogą mailową.O kontakt proszę pod adresem lp.po@takrub.ataga Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc - brakuje mi dosłownie kilku osób.
Biedactwo, zamknęli resztę forum dla niezarejestrowanych, to teraz tutaj nas zabawia... "Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć." - George Orwell