> Zainspirowany powiescia Wellsa "WEhikul czasu "> zastanawiam sie czy to mozliwe otoz kiedys slyszalem z> amerykanscy fizycy stworzyli juz teoretyczne podstawy> podrozy w czasie> otoz jesli sie przeleci w tunelu miedzy dwoma czarnymi> dziurami a to obiekty w naszej galaktyce to mozna sie> cofnac w czasie o 60 000 lat ! W 1949 r. Godell (pisane przez o -umlaut  ) stwierdził; jeśli astronauta wyruszy przed siebie , wróci w pewnym momencie do miejsca z którego wyruszył w tym samym czasie. - na podstwie modelu wirujacego wszechswiata wokół własnej osi. W przypadku tunelu czasoprzestrzennego nie można cofnąć siędalej niż do momentu, gdzie ten tunel powstał. wynikaja pardoksy z podróży w czasie. Polecam; Paul Davies "Czas". > moze ufoludki przylecialy do nas z przyszlosci moze tak> beda kiedys wygladac ludzie ? Pisałem o tym, że niby są takie arg. w odp. na wątek Mariusza " Człowiek " o ile dobrze pamiętam.
"Logika zabija życie" Antoine de Saint-Exupery
|