cos jeszce o galaktyce. Otoz mozna sobie wyobrazic tak duzy statek kosmiczny jak cala nasza Ziemia statek w ktorym zyje np 8 milionow astronautow tak jak planeta smierci z "Gwiezdnych wojen" otoz duze budowle prawdopodobnie s a mozliwe czlowiek zaczynal od kurnej chaty dzis buduje drapacze chmur a jutro wybuduje baze na Marsie ktora bedzie jeszcze wieksza budowla niz drapacz chmur a pojutrze ? moze mozna rozbic taka gwiazde jak Slonce na kawalki i caly wodor przerobic na krzem i wegiel i zrobic z takiej gwiazdy miliony planet typu ziemia... jesli w naszej galaktycej est 100 miliardow gwiazd by tak 10 miliardow przerobic na biliony planet typu ziemia byloby wesolo i kolorowo a jaka bogata oferta biur podrozy !
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>cos jeszce o galaktyce. Otoz mozna sobie wyobrazic tak >duzy statek kosmiczny jak cala nasza Ziemia statek w ktorym >zyje np 8 milionow astronautow tak jak planeta smierci z >"Gwiezdnych wojen" >otoz duze budowle prawdopodobnie s a mozliwe czlowiek >zaczynal od kurnej chaty dzis buduje drapacze chmur a jutro >wybuduje baze na Marsie ktora bedzie jeszcze wieksza budowla >niz drapacz chmur > a pojutrze ? moze mozna rozbic taka gwiazde jak Slonce na >kawalki i caly wodor przerobic na krzem i wegiel i zrobic z >takiej gwiazdy miliony planet typu ziemia... >jesli w naszej galaktycej est 100 miliardow gwiazd by tak >10 miliardow przerobic na biliony planet typu ziemia byloby >wesolo i kolorowo >a jaka bogata oferta biur podrozy ! ciekawe czy równowaga w kosmosie musi być bo gdyby nie to można zrobić same planety i oświetlać droge między nimi za pomocą "sztucznego światła"