Racjonalista - Strona głównaDo treści
Duze budowle

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
23-04-2006 12:00Andromeda (126 punktów)Duze budowle
cos jeszce o galaktyce. Otoz mozna sobie wyobrazic tak duzy statek kosmiczny jak cala nasza Ziemia statek w ktorym zyje np 8 milionow astronautow tak jak planeta smierci z "Gwiezdnych wojen"
otoz duze budowle prawdopodobnie s a mozliwe czlowiek zaczynal od kurnej chaty dzis buduje drapacze chmur a jutro wybuduje baze na Marsie ktora bedzie jeszcze wieksza budowla niz drapacz chmur
a pojutrze ? moze mozna rozbic taka gwiazde jak Slonce na kawalki i caly wodor przerobic na krzem i wegiel i zrobic z takiej gwiazdy miliony planet typu ziemia...
jesli w naszej galaktycej est 100 miliardow gwiazd by tak 10 miliardow przerobic na biliony planet typu ziemia byloby wesolo i kolorowo
a jaka bogata oferta biur podrozy !
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

>byloby wesolo i kolorowo

   A gdyby jeszcze, ot tak przy okazji, zapewnić pożywienie setkom milionów głodujących, byłyby realne podstawy do tego wesela.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
aleksander
>cos jeszce o galaktyce. Otoz mozna sobie wyobrazic tak
>duzy statek kosmiczny jak cala nasza Ziemia statek w ktorym
>zyje np 8 milionow astronautow tak jak planeta smierci z
>"Gwiezdnych wojen"
>otoz duze budowle prawdopodobnie s a mozliwe czlowiek
>zaczynal od kurnej chaty dzis buduje drapacze chmur a jutro
>wybuduje baze na Marsie ktora bedzie jeszcze wieksza budowla
>niz drapacz chmur
> a pojutrze ? moze mozna rozbic taka gwiazde jak Slonce na
>kawalki i caly wodor przerobic na krzem i wegiel i zrobic z
>takiej gwiazdy miliony planet typu ziemia...
>jesli w naszej galaktycej est 100 miliardow gwiazd by tak
>10 miliardow przerobic na biliony planet typu ziemia byloby
>wesolo i kolorowo
>a jaka bogata oferta biur podrozy !
ciekawe czy równowaga w kosmosie musi być
bo gdyby nie to można zrobić same planety i oświetlać droge między nimi za pomocą "sztucznego światła"

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365