a ja właśnie wracam z hiszpanii!!!!!!! z pracy!!!!!! po dwóch latach... co za zbieg okoliczności... na szczęście wpadam na ziemię ojców [i matek] przejazdem jedynie, ale i tak... buhahahahaha!!!!!! że w polsce nie ma przyszłości to wiedziałam już jak wyjeżdżałam, ale żeby o tym na bilboardach krzyczeli, to mi się nawet nie śniło!! pozdr ;*
|