>Bezpłatne bilety >będą dostępne od wtorku 4 grudnia do czwartku 5 grudnia, w >godz. 16.00 - 20.00, w kinie Muranów (ul.Gen. Andersa 1) i Ale dzisiaj jest już 11.12.2007 i chyba nie ma możliwości dostania biletu. W związku z tym uważam tą informację za zbędną i przeterminowaną.
"Kiedyś z nazwiskiem moim zwiąże się wspomnienie kryzysu, jakiego nie było na ziemi, najgłębszego konfliktu sumienia, odwrócenia się od wszystkiego, w co dotąd wierzono, czego się domagano, co wielbiono. Nie jestem człowiekiem, jestem dynamitem"
|