Dużo osób robiło zdjęcia 8-9 grudnia. Bardzo proszę przesyłajcie swe zdjęcia do udostępnienia dla innych, na: lp.atsilanojcar@rsp serdeczne dzięki, trzeba zrobić jakąś relację
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.