Może znacie jakieś inne pisma, które >trafiałiłyby do dzieci i młodziezy powodując, że "oderwie" >się ona od ekranu komputera ?
Cześć Kalina
Ciekawe artykuły na stronach internetowych powodują wzrost uzależnienia. Dlatego każdy z twórców Racjonalisty dążąc do perfekcji w pisaniu smakowitych tekstów będzie przyczyniał się do nasilenia zjawiska "internetowej narkomanii." Najlepszy sposób na dzieciaka jest taki. Rodzice muszą odłączyć kabel od gniazdka i zabrać dzieci na przejażdżkę rowerową, na wczasy gdzieś za miastem lub za granicą, prowadzić wspólne rozmowy, gry, zabawy. Zachęcać dzieci do aktywności, pracy, własnych poszukiwań w świecie realnym, zawiazywania prawdziwych przyjaźni z ludźmi mieszkającymi blisko, romansów itp.
Bowiem ludzie wpadają w "netowe szaleństwo" tylko z powodu alienacji i zaniedbania. Piotrek Patucha
|