Racjonalista - Strona głównaDo treści
Z "Nie"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
09-05-2006 14:03DrobnerZ "Nie"
Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka
czarną sukienkę ma ten koleżka.
Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja
kto godny chwały, a kto wręcz kija.
Leje na serce miód swoim gościom
do adwersarzy zionie miłością.
Żyda, masona czuje z daleka
wszystko w nim widzi oprócz człowieka
Ich nie obchodzi, co sądzi prasa
- że dla Rydzyka bogiem jest KASA
Mohery wielbią swego pasterza
dla nich ważniejszy jest od papieża!

Dekalog Moherowego Bereta: Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie w radio głupoli. Nie będziesz miał radiów cudzych przede mną, nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty, Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją, Nie przestrajaj, nie zagłuszaj, nie cudzosłysz itd. Dekalog kończy wezwanie, aby nie pożądać żadnej kasy, która jego jest.
www.joemonster.pl: Zmarł prezydent Lech Kaczyński. Przyczyną zgonu była śmierć. Naród okrył się żałobą. Na specjalnym posiedzeniu sejm przez aklamację wyłonił jego następcę, bo taka była wola Narodu. Niech żyje prezydent Tadeusz Rydzyk!
Autor : Mateusz Kusiak
www.nie.com.pl/art7316.htm

ktostam
zajrzyj sobie tutaj nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tadeusz_Rydzyk.
pozdrawiam.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365