W sobotę, 15 marca 2008 roku do Bydgoszczy przyjedzie redaktor naczelny Racjonalista.pl, Mariusz Agnosiewicz, oraz redaktor naczelny Młodego Racjonalisty, Andrzej Kierski. To doskonała okazja do zrobienia tego pierwszego kroku! Mariusz Agnosiewicz zaprezentuje swój referat pt. "Dlaczego warto być ateistą?". Zapraszamy w sobotę, 15 marca 2008 roku o godz. 16:00 do "Oranżerii" - Bydgoszcz, ul. Jana Kazimierza 3. Proszę o potwierdzenie, najlepiej drogą elektroniczną, swojej obecności na spotkaniu. Postawmy na Bydgoszcz! koordynator: Paweł Fischer-Kotowski moc.liamg@toksif |