Witam, Ośrodek Wrocławski Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, pracuje nad uaktywnieniem ośrodka Wałbrzyskiego PSR. Wkrótce zorganizujemy pierwsze spotkanie, planowane terminy to 21 marca lub 5 kwietnia. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Wszystkich zainteresowanych spotkaniem prosimy o kontakt oraz potwierdzenie swojej obecności na forum. Zapraszam i do zobaczenia Adm P.S. Koordynatorem pierwszego spotkania w Wałbrzychu jest mieszkanka Wałbrzycha Grażyna, email: lp.teno.atzcop@k_anyzarg |