W dniu 17 maja 2008r. w gmachu Politechniki Warszawskiej odbędzie się III Kongres Obywatelski. Weźmie w nim udział około 1200 osób z całej Polski, reprezentujących różne środowiska i pokolenia. Osoby zainteresowane udziałem w Kongresie proszone są o kontakt pod adresem mailowym: lp.rgnbi@aksnyzcfolk.aiwlys w celu wstępnej rejestracji. Zgłoszone osoby w pierwszej kolejności otrzymają, na przełomie kwietnia i maja, oficjalne zaproszenie do udziału w Kongresie. Na stronach Polskiego Forum Obywatelskiego: www.pfo.net.pl/ znajduje się zwiastun III Kongresu Obywatelskiego. Szczególnie polecam prezentację dra Tomasza Szlendaka "Jakie wartości w 2020 r.?" www.pfo.net.pl/download/IIKO/Tomasz_Szlendak.pdfPozdrawiam, |