Serdecznie zapraszamy na spotkanie młodych krakowskich ateistów i agnostyków. Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia 2008r. (niedziela) o godzinie 17, w Pubie ,,Podium'' (w podziemiach), przy ulicy Brackiej 4. Celem spotkania będzie integracja i rozwój społeczny krakowskich racjonalistów. Tematy które zostaną poruszone na spotkaniu to między innymi: - organizacja Kina Racjonalistów, - program etycznej szkoły, - audycja religioznawcza w Radio Kraków, - biblioteka racjonalisty, - współpraca z wyższymi uczelniami i Stowarzyszeniami studenckimi. Ponadto na spotkaniu będzie można zakupić krakowski magazyn racjonalistów ,,Forum Myśli Wolnej'', zamówić rybkę Darwina: www.evolvefish.com/fish/emblems.html czy ateistyczną koszulkę. Spotkanie podsumujemy dyskusją na temat aktu apostazji, a przy okazji zostaną wręczone poradniki ,,Jak wystąpić z Kościoła'', wydane przez Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów. Serdecznie zapraszamy! Kontakt: ue.atsilanojcar@k.jezrdnatel. kom: 517-143-485 |