Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie Młodych Racjonalistów, Kraków

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
09-04-2008 15:14Andrzej Kierski jr (36758 punktów)Spotkanie Młodych Racjonalistów, Kraków
Serdecznie zapraszamy na spotkanie młodych krakowskich ateistów i agnostyków. Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia 2008r. (niedziela) o godzinie 17, w Pubie ,,Podium'' (w podziemiach), przy ulicy Brackiej 4.
Celem spotkania będzie integracja i rozwój społeczny krakowskich racjonalistów.

Tematy które zostaną poruszone na spotkaniu to między innymi:
- organizacja Kina Racjonalistów,
- program etycznej szkoły,
- audycja religioznawcza w Radio Kraków,
- biblioteka racjonalisty,
- współpraca z wyższymi uczelniami i Stowarzyszeniami studenckimi.

Ponadto na spotkaniu będzie można zakupić krakowski magazyn racjonalistów ,,Forum Myśli Wolnej'', zamówić rybkę Darwina: www.evolvefish.com/fish/emblems.html czy ateistyczną koszulkę.

Spotkanie podsumujemy dyskusją na temat aktu apostazji, a przy okazji zostaną wręczone poradniki ,,Jak wystąpić z Kościoła'', wydane przez Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
ue.atsilanojcar@k.jezrdna
tel. kom: 517-143-485
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365