Gdański Festival Filmowy - wygraj podwójne wejściówki !!
GdanskDocFilm Festival-
największa międzynarodowa impreza filmowa na Wybrzeżu. (
www.gdanskdocfilm.pl)
Chcesz wygrać podwójną wejściówkę?
odpowiedz na 3 pytania:
1. podaj skład jury tegorocznego DocFilmFestivalu
2. Którego dnia będzie można zobaczyć film dokumentalny o Joy Division? Podaj datę.
3. Jak nazywa się mistrz świata w KickBoxingu - bohater filmu "Wojownik" Jacka Bławuta, prezentowanego w czwartek, 24 kwietnia?
odpowiedzi prześlij mailem na adres:
lp.mlifcodksnadg@ytelib, w temacie wpisując "konkurs".
Podpowiedzi szukaj na
www.GdanskDocFilm.plSzczęśliwców poinformujemy mailowo do środy, do godz.20.00.
Info o FESTIVALU:
edycja: VI
czas: 24-27.04.2008 - 4 dni prezentacji filmów z całego świata.
miejsce: Kino Neptun - ul. Długa - serce Starego Gdańska.
filmy: W tym roku na konkurs nadesłano 136 filmów z pięciu kontynentów.
bilety: karnet na wszystkie dni 15zł, jeden dzień: 7 zł.
W tegorocznym konkursie Festiwalowym zobaczymy m.in.:
--> Joy Division reż. G. Gee (premiera ogólnopolska - dystrybucja VITRA FILM),
--> Life In Loops - a Megacities remix - reż. T.Nowotny
--> Losers and Winners reż. U.Franke (I nagroda Watchdocs 2007)
--> Wojownik - reż. J.Bławut (I nagroda - Prowincjonalia 2008),
+ Przegląd filmów japońskiego reżysera Kazuo Hary.
+ Przegląd twórczości filmowej Michaela Glawoggera
+ Przegląd twórczości Marii Zmarz-Koczanowicz
wszystkie szczegóły na
www.GdanskDocFilm.plpytania i uwagi:
lp.mlifcodksnadg@akslawok.arezerwcja biletów:
lp.mlifcodksnadg@ytelibZapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!