Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kino Racjonalistów- Kraków, maj

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
12-05-2008 23:55Andrzej Kierski jr (36758 punktów)Kino Racjonalistów- Kraków, maj
Kino Racjonalistów ma zaszczyt zaprosić na projekcję filmu dokumentalnego Basila Gelpke’a oraz Raya McCormack’a po tytułem „Gwałtowne przebudzenie - katastrofa naftowa”. W roli prelegenta wystąpi Michał Wojtasikz Instytutu Nafty i Gazu.

Projekcja będzie miała miejsce 18 maja o godzinie 19.00 w Klubie RE przy ulicy św. Krzyża 6 (www.klubre.pl/kontakt.html - dojazd)

Wstęp WOLNY.

„Każdy może zauważyć i nie trzeba być wyznawcą teorii spiskowych, żeby dostrzec związek między aktualną amerykańską obsesją Bliskim Wschodem i bezpieczeństwem narodowym, a wiszącym w powietrzu światowym kryzysem naftowym. Ten głęboko szokujący film opowiada o tym, jak mieszkańcy planety Ziemia zużywają najcenniejszy i nieodnawialny surowiec naturalny: ropę. Gorączkowe poszukiwania alternatywnych źródeł energii prowadzone obecnie przez największe, wielonarodowe korporacje energetyczne dowodzą tego, że i one są przekonane o szybko zbliżającym się kryzysie. Szczere, zmuszające do myślenia wywiady z największymi światowymi ekspertami nie pozostawiają wątpliwości - jesteśmy niebezpiecznie blisko dna beczki. Jednak mimo sugestii, jak ciemny i ponury mógłby być świat bez ropy, to niezwykle rozrywkowe, choć niepokojące exposé dostarcza nam nie tylko pytań, lecz również daje iskierkę nadziei na nowe rozwiązania tej najbardziej kłopotliwej, podlegającej publicznej debacie kwestii naszych czasów.”

…My będziemy mieli okazję przekonać się ile jest w tym PRAWDY.

Pamiętaj, że na spotkaniu będzie można zakupić krakowski magazyn
racjonalistów ,,Forum Myśli Wolnej'' (6zł) oraz miesięcznik ,,Sprawy
Nauki'' (8zł). W ofercie są również konta pocztowe o adresie:
racjonalista.eu(20zł), wolnomysliciele.pl(zapłata dobrowolna).
Zyski, które czerpie Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów ze sprzedaży
produktów, to część materialna, która umożliwia nam organizowanie
wszelkich imprez społeczno - kulturalnych, na rzecz promocji naszego
(lub zbliżonego nam) światopoglądu racjonalistycznego. Chodzi tu
przede wszystkim o wszelkiego rodzaju druk reklamowy; plakaty, ulotki,
poradniki etc.


Andrzej Kierski
517-143-485
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365