> W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T ! > Wszystkim aktywnym forumowiczom, a także wszystkim Paniom i Panom, wierzącym i niewierzącym, poślubionym i samotnym, hetero i homo, wesołym i smutnym, a także Tobie, Wojtku i, za Twoim pośrednictwem, całemu Zespołowi Racjonalisty.
Ponadto szczęśliwego Nowego Roku (poprzedzonego szampańską zabawą sylwestrową)!!!
Pozdrawiam.
fides ex necessitate esse non debet
|