Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ś W I Ę T A 2 0 0 6

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
23-12-2006 09:11placownik (17853 punktów)Ś W I Ę T A 2 0 0 6

   W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T !

   Wszystkim aktywnym forumowiczom, a także wszystkim biernym choć uważnym czytelnikom naszych dyskusji życzę Wesołych Świąt.

   Niechaj będzie Wam dane spędzić je w gronie najbliższych, rodziny lub przyjaciół, w atmosferze spokoju i wyciszenia, wolnej od agresji, której mijający rok nam nie skąpił.

   Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

JATO (2644 punktów)
Dziękuję i również życzę!


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
Zyga (1539 punktów)
>   W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T !

Dziękuję
Również życzę wesołych świąt. Oby były jak najlepsze.
Thorvoy (6588 punktów)
Dziękuję. Zwłaszcza że życzysz nam tych świąt na forum aż podwójnie.
DawidKarolkievitz (984 punktów)
Karolkiewicz polskim zwyczajem mówi- wzajemnie

Smacznego jajka i mokrego Nowego 2007 Roku!

"nie jest źle myśleć, że istnieje jakiś układ,
niebezpiecznie jest uważać,
że nie istnieje żaden"
Karolkiewicz
IQ955 (2355 punktów)
>WESOŁYCH ŚWIĄT!
i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2007 także ode mnie...

Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]
Pandorra (1289 punktów)
Wszystkim uczestnikom forum życzę
szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego Sylwestra!!!
Maciej Szuba (83 punktów)
Dziękuję i również przyłączam się do życzeń
Adam
Jakich świąt? To po prostu pare wolnych dni, a nie wesołe święta. Jako ateista nie obchodzę tych tzw. świąt i nie chcę kontynuować tej tradycji i przedłużać jej żywota. Dla mnie świętem jest rocznica poznania mojej Ukochanej, wyjazd za miasto, spotkanie z bliskimi, a wszystko, co
związane z religią ( a tak jest w przypadku świąt bożego narodzenia itp. ), odrzucam jako niedorzeczne. Trzeba się wreszcie uwolnić od tych zatęchłych,pseudo-kulturowych naleciałości.

Pozdrawiam, udanego wypoczynku życząc i miłej zabawy.
Zyga (1539 punktów)
>Jakich świąt? To po prostu pare wolnych dni, a nie wesołe święta. Jako ateista nie obchodzę tych tzw. świąt.

A ja obchodzę i nazywam je choinka
enfant (64444 punktów)
Święte słowa.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>   W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T !
>   Wszystkim aktywnym forumowiczom, a także wszystkim
Paniom i Panom,
wierzącym i niewierzącym,
poślubionym i samotnym,
hetero i homo,
wesołym i smutnym,
a także Tobie, Wojtku i, za Twoim pośrednictwem, całemu Zespołowi Racjonalisty.

Ponadto szczęśliwego Nowego Roku (poprzedzonego szampańską zabawą sylwestrową)!!!

Pozdrawiam.


fides ex necessitate esse non debet
enfant (64444 punktów)
Życzę wytrwałości w dniach zalewu jedynie słusznej religii.
Życzę zachowania rozsądku i godności.
Życzę postawy dumnej, bo ateista to brzmi dumnie.

Życzę przyjemności i zabawy!

Piotr Patucha (2279 punktów)

Szczęśliwego Roku 2007 życzę zespołowi "R", a także stałym czytelnikom. Miłej zabawy.


Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365