Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pal licho szkołę - B16 przyjeżdża!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
05-01-2006 19:32jeyes (2281 punktów)Pal licho szkołę - B16 przyjeżdża!
Następny powalający pomysł obecnie rządzących:
"...w 2006 r. rok szkolny zostanie skrócony o tydzień, lecz, jak dodał, szkoły będą mogły dodatkowo mieć wolne podczas majowej wizyty w Polsce papieża Benedykta XVI."
(źródło: wiadomosci.onet.pl/1224391,11,item.html)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Dataxxx
Jak widac Polacy nie sa z technika na bakier i dobrze wiedza ze hamerykanskie B52-ki sa przestarzale .Strategiczny Watykanski bombowiec B16 potrafi nawet zasymilowac wszystkie nasze Patriot'y a a hamerykanski juz nie .
Ps.Benek , jedz na mundial u nas nie musisz juz nikogo indoktrynowac .
Jacek Krysztofik
A ja miałem nadzieję, że skrócenie roku szkolnego odbędzie się kosztem religii w szkole. Takie posunięcie byłoby sensowne, na pewno oszczędziłoby to godzin dydaktycznych, które możnaby wykorzystać bardziej produktywnie/racjonalnie.

Ale cóż. Na religii będą teraz przygotowania do przyjęcia Herr Papieża.

Jeżeli, co daj Bóg, Boga nie ma, to chwała Bogu. Ale jeśli, nie daj Boże, Bóg jest, to niech nas ręka boska broni.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365