Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ogólny zarys XVIII szlachcica

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
08-02-2006 10:09PatriciaOgólny zarys XVIII szlachcica
Czy jest ktoś w stanie powiedziec mi coś wiecej na ten temat. Zgóry bardzo dziekuje

Ł."Szaman" M. (563 punktów)
>Czy jest ktoś w stanie powiedziec mi coś wiecej na ten
>temat. Zgóry bardzo dziekuje

Uhhhh ... trudny dla mnie temat ... nie będę w stanie pomóc, ale pozwolę sobie zasugerować sprecywanie rejonu geograficznego co winno bardziej kompetentnym nieco uprościć, podejrzewam, że chodzi Ci o polskiego, ale czy?

Jeśli, tak, to jestem w stanie odesłać do prac:

Jan Stanisław Bystroń "Dzieje obyczajów w dawnej Polsce",
Zbigniew Kuchowicz "Obyczaje staropolskie",

Na google coś więcej chyba będzie o tych panach i inne ich publikacje.

Miałem to co prawda zadane ... ale niczego nie przeczytałem

Pozdrawiam


Nie mniemajcie, że przyszedłem, przynieść pokój na ziemię, nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz. (Mt 10, 34)
Patricia
Dziękuje bardzo za pomoc i wskazówki Wiesz własnie suzkałam tego w biblotece ale jak na złość nigdzie nic konkretnego nie znalazlam.. wszyscy chyba masowo akurat potrzebowali na ten temat wiadomosci Jeszcze raz THX
Leśny
>Czy jest ktoś w stanie powiedziec mi coś wiecej na ten
>temat. Zgóry bardzo dziekuje

Na grupach dyskusyjnych zwiazanych z matematyka i informatyka czesto pojawiaja sie uczniowie ze swoimi pracami domowymi. Szukaja jeleni dajacych gotowe rozwiazania a znajduja opieprz. Dalbym moderacji pod rozwage temperowanie takich postow. Temat "szlachcica" jest w szkole ostro walkowany. Nie robcie z serwisu portaliku dla leniwych licealistow.
Patricia
Hehe nio w tym przypadku akurat nie sprawdziła sie Twoja teoria "leniwych licealistów" bo bynajmniej ja nie miałam takiego czegos na celu aby bez zadnego wkładku "wykorzystywac" innych, jestem czesty bywalcem tej stronki i wiem ze ludzie tu "przesiadujący" mają nieraz bardzo dużą wiedzę, która nie zawsze znadziemy w nudnych podręcznikowych tekstach... i czasem warto się dowiedziec czegos "nowego". Nie mam zamiaru tu sie usprawiedliwac ale nie podoba mi sie takie wsadzanie wszystkich do jednego "worka"...

Wróć do listy wątków działu Nauka

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365