Witam czytelników szanownych! Do grudnia uczniowie liceum mogą składać propozycje tematów na egzamin ustny z j. polskiego. Pragnąłbym przygotować prezentację odnośnie, racjonalizmu, wolnomyślicielstwa etc. Jednak jakoś nie mogę wpaść na żaden konkretny pomysł-może dlatego, iż nie wiem do końca o co tak naprawdę mi chodzi (; Zatem zwracam się do Was z prośbą o napisanie własnych propozycji, ciekawych tematów wybranych przez Was na maturze etc. W sumie niekoniecznie muszą być to tematy nt. racjonalizmu. Pozdrawiam Cyryl
|