>Dlaczego masz minus sześć punktów?
To efekt skasowania paru wątków autorstwa kolegi Bakunowicza, który trudni się trollingiem.
Zamykam wątek, a kolegę Bakunowicza gorąco proszę, aby znalazł sobie inna rozywkę. Może na początek trochę lektury tego co napisali inni?
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|