>Problem naprawiony, dziękuję za szybką reakcję. >Przez ostatnie dni mieliśmy problemy techniczne wynikłe z działań podmiotów niezależnych.
Guzik prawda, o ile w domu mam OK (korzystam z neozdrady), to już w pracy jest beznadzieja, strona ładuje się wolno, właściwie w ogóle nie widać elementów graficznych. Inne strony oczywiście wczytują się bez problemów.
Zamiast szukać istot inteligentnych w kosmosie, spróbujmy znaleźć je na Ziemi.
|