Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zmartwychwstanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
22-02-2007 20:58Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)Zmartwychwstanie
Uśmiercony niedawno (zbanowany) pan "dr" Grunberg zmartwychwstał!
Przy okkazji odmłodniał o jakieś 20 lat - tak z grubsza licząc.
Co na to moderatorzy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

LEGION (3161 punktów)
Serio? Za co go wykopsali?
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)
   Moderatorzy? Chyba chcą nas nawrócić.
LEGION (3161 punktów)
OLABOGA!!! Na Grunberga? A ja naiwny plusa mu dałem na zachętę, bo myślałem, że to taki nowicjusz jak ja i mu się tylko noga powinęła... Zgubi mnie kiedyś moje miękkie serduszko...
Patty Matheson (2087 punktów)

Ja też kiedyś dałam "dochtórowi" plusa, ale z ulgi, że wreszcie przyznał raz a porządnie o co mu chodzi

Myślę, że sequel jest jednak udziałem jego syna - ma nieznacznie inny styl wyrażania się, chyba że się zmienił przez ten krótki okres czasu, albo to jakaś schizofrenia. Dajmy mu szansę, bądźmy ludźmi. Jak będziemy wyrzucać każdego myślącego inaczej to się rozejdzie, że jesteśmy nietolerancyjni i będą problemy

"Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie"
LEGION (3161 punktów)
Teraz nie zauważyłem żadnego powodu, żeby o wyrzucać. Chociaż ciekawość mnie żre, co takiego zrobił, że teraz, na wejściu dostał -5 punktów. musiał się nieźle zapisać w pamięci uczestników forum.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
Pod spodem masz różne zakładki. Wybierz "Szukaj" i wpisz "dr Grunberg", a następnie poczytaj sobie.

Pozdrawiam.

fides ex necessitate esse non debet
LEGION (3161 punktów)
Zabawny gość.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Co na to moderatorzy?

Od trzech dni "pan dr" Grunberg pilnie pracuje nad lekturą wszystkich moich postów skrzętnie je oceniając - negatywnie, rzecz jasna. Już "przeczytał" ok. setki i zapewne na tym nie poprzestanie.
Wolość słowa, to piękna rzecz.

Serdecznie pozdrawiam (moderatorów w szczególności).

fides ex necessitate esse non debet
Brunhilda Jasnogórska (328 punktów)
Z moimi robi dokładnie to samo. Programowo odznacza mnie minusami.
smag (464 punktów)
Dotychczas dostałem tylko dwa minusiki, ale liczę na więcej

Pozdrawiam.
Gosia (9452 punktów)
Mnie, bidulce, dał tylko jednego minusa.Przyjmiecie do klubu?

Pozdrawiam.
LEGION (3161 punktów)
Ha!!! Raptem drugi tydzień na Racjonaliście i jestem w ELICIE!!!
Doktorek właśnie dziabnął mi punkta!!


Lajf is brutal. Ja też.
Gosia (9452 punktów)
W związku z tym, że dr Aaron Grunberg o 16.46 "zaszczycił" mnie plusem, zmuszona jestem wystąpić z wnioskiem o skreślenie mnie z listy szanownych klubowiczów.Bilans plusów dodatnich i plusów ujemnych wynosi w moim przypadku "0", o czym zawiadamiam z głębokim żalem.

Pozdrawiam.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
Zero, to najlepsza rekomendacja na stanowisko Prezesa!
Proponuję wybór przez aklamację.

Gratuluję Pani Prezes.

fides ex necessitate esse non debet
LEGION (3161 punktów)
Też mam już zero. Chcę być sekretarzem. PIERWSZYM!!!


Lajf is brutal. Ja też.
Gosia (9452 punktów)
>Zero, to najlepsza rekomendacja na stanowisko Prezesa!
>Proponuję wybór przez aklamację.
>Gratuluję Pani Prezes.

"No co, no co, no co, NO CO ja Ci zrobiłam?!"

Mimo tego cieplutko pozdrawiam Złośliwcze (bo lubię )
smag (464 punktów)
W związku z wyborem Pani osoby na prezesa Klubu, pragnę złożyć szczere gratulacje i prośbę o przedstawienie zarysu działań statutowych Klubu.



Pozdrawiam.
Gosia (9452 punktów)
>W związku z wyborem Pani osoby na prezesa Klubu, pragnę złożyć szczere gratulacje i prośbę o przedstawienie zarysu działań statutowych Klubu.
>
>Pozdrawiam.
>
Nic z tego, szanowni panowie.Nie wrobicie mnie w prezesowanie!
13.01 - Stirlitz wchodzi do gabinetu Bormanna - ups...to nie z tej bajki
13.01 - dr Aaron Grunberg ponownie uraczył mnie minusem, z tegoż to powodu utraciłam prawo do zaszczytnej funkcji Prezesa,( bilans -1).
Niniejszym najbardziej godnym owego stanowiska jest kolega Legion, któremu składam serdeczne gratulacje.

Pozdrawiam (minusowo!)
LEGION (3161 punktów)
Dobra, dobra. Może nie trzymajmy się tak sztywno stanowisk, bo będziem musieli nowe wybory rozpisywać za każdym razem jak doktorek pigułki odstawi...

LAJF IS BRUTAL. JA TEŻ .
amantes (2 punktów)
>>Co na to moderatorzy?
>Od trzech dni "pan dr" Grunberg pilnie pracuje nad lekturą wszystkich moich postów skrzętnie je oceniając - negatywnie, rzecz jasna. Już "przeczytał" ok. setki i zapewne na tym nie poprzestanie.
>Wolość słowa, to piękna rzecz.
>Serdecznie pozdrawiam (moderatorów w szczególności).
>
fides ex necessitate esse non debet

jest niewyobrażalnym skandalem że dr Aaron Grunberg został praktycznie za nic wyrzucony z forum, to hańba dla racjonalistów-brak wolności słowa i praktyki rodem z III rzeszy tudzież związku sowieckiego
LEGION (3161 punktów)
A mnie tylko ciekawi KTO dał ci tego punkta???

Lajf is brutal. Ja też.
placownik (17853 punktów)
>>Co na to moderatorzy?

   A ja zostałem "uhonorowany" trzema plusami. Nie wiem, czym sobie zasłużyłem na tak niską cenę.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
kimak (2276 punktów)
Jak widać, buddyzm nie wszystkich uwalnia od złośliwości.
A może za mało medytacji?


"Bawimy się, bawimy ładnie, lub nie
nieważne, bo Nico niełatwo rozdrażnić"
Lech Janerka
LEGION (3161 punktów)
Ciekawostka przyrodnicza!!! Zajrzyjcie proszę tutaj!

NIE KLIKAĆ

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365