Niedawno wszedłem pierwszy raz na stronę i niedługo później zarejstrowałem się na niej. Wydaje mi się, że większość osób albo szybko ucieka albo też niedługo po poznaniu stronki się rejestruje. Jestem za tym bardzo ciekawy ilu jest zarejstrowanych użytkowników bo to chyba prawie wszyscy tu wchodzący. Klikałem tu i tam, i nic  ... Nie podajecie informacji o ilości zarejstrowanych, czy ja coś nie w kontakcie  ? Jeśli nie, to dlaczego? Chyba każdy kto zdecydował się na rejestrację powinien wiedzieć jak dużo ludzi podziela jego poglądy. Tak samo nie daje mi spokoju że serwis, mimo iż bardzo ciekawy, podaje o sobie mało informacji. Chyba mam prawo jako osoba należąca do serwisu wiedzieć czy ilość osób podzielających moje poglądy wzrasta, czy maleje, jakie są plany rozwoju strony itd... |