Stworzenie czasowego czatu w konkretnym celu jest możliwe, jednak stały kanał raczej jest nierealny. Łatwo sobie wyobrazić, co by tam wyprawiali agitatorzy różnej maści.
>Stworzenie czasowego czatu w konkretnym celu jest możliwe, jednak stały kanał raczej jest nierealny. Łatwo sobie wyobrazić, co by tam wyprawiali agitatorzy różnej maści. Czy nie lepiej żeby wszyscy byli w jednym miejscu. A poza tym czat może odciągnąć część ludzi od działalności w realu. Moim zdaniem wystarczy forum. Pozdrawiam