Widzę że informacja o tej konferencji nie pojawiła się na forum, więc spieszę poinformować że dzisiaj (3-4 paź 2008) rozpoczyna się konferencja o tym tytule. copernicuscenter.net/Nie wiem jak z obiektywnością konferencji, skoro jest organizowana m.in. w związku z nagrodzeniem M.Hellera nagrodą Templetona, ale kilku prelegentów to poważni ludzie i myślę, że można podyskutować. Dodatkowo chcę poinformować o innej konferencji organizowanej przez studentów UJ. 10 października o 14:30 w Auditorium Maximum będzie konferencja nawiązująca m.in. do publikacji Dawkinsa, p.t. "Jak wyrzucić Boga z nauki?". Wśród prelegentów, prof. Białas (fizyka UJ), prof. Płonka (biotechnologia UJ), prof. Kozłowski (biologia UJ) oraz PAT. Serdecznie zapraszam. Pozdrawiam |