Racjonalista - Strona głównaDo treści
Filozoficzne przesłanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
18-12-2006 15:19Łukasz MastalerekFilozoficzne przesłanie
Jęśli macie czas i ochotę to polecam:
Biblia-Stary Testament-Mądrości Syracha,Księga Koheleta,Księga Mądrości i Księga Liczb.

Filmy:
Zabójcy(USA 1995r.),The Heat,Bella Vita(Życie jest piękne),Perfect Murder,The Game,
Dzień Świstaka,Pręgi,Na lini ognia,Wzgórze złamanych serc,Get Carter,The Name Of Rose,
The Good The Bad And the ugly,For A Few Dollars More, A Fistful of Dollars,
Once Upon a Time in the West,Zapach Kobiety,Godfather(wszystkie III częśc),
Scarface, The Insider, Rekrut, Chłopcy z ferajny, Kasyno,Devils Adwocate,
Pulp Fiction.

Teledyski:
Kaliber 44-Konfrontacje-http://teledyski.onet.pl/10176,876531,teledyski.html
Kaliber 44-Film-http://teledyski.onet.pl/10176,1047828,teledyski.html
Kazik-Krotex-http://teledyski.onet.pl/10173,790719,teledyski.html
Kazik-_W Polskę Idziemy-http://teledyski.onet.pl/10173,790711,teledyski.html
Kazik-Oddalenie-http://teledyski.onet.pl/10173,790714,teledyski.html
Kazik-Gdybym wiedział to co wiem-http://teledyski.onet.pl/10174,814131,teledyski.html
El Dupa-Prohibition-http://teledyski.onet.pl/10173,790743,teledyski.html
KNŻ-"Las Maquinas de la Muerte"- teledyski.onet.pl/10173,790733,teledyski.html
Kazik-Zaraza-http://teledyski.onet.pl/10173,790715,teledyski.html
Świetliki i Linda-Filandia-http://teledyski.onet.pl/10173,1188138,teledyski.html
3 Wymiar-15 MC-http://teledyski.onet.pl/10176,790939,teledyski.html
Peja-Brudne Myśli-http://teledyski.onet.pl/10176,1264050,teledyski.html
Republika-Mamona i Fun Lovin Criminals z Interi
Pięć Dwa Dębiec-Powiem- teledyski.onet.pl/10176,809720,teledyski.html

Thorvoy (6588 punktów)
Wszyscy z pewnością zajrzeli pod podane linki.

Ja nie zajrzę z kilku względów.

1. Musiałbym poświęcić temu zbyt dużo czasu, zwłaszcza że odkąd mieszkam na kolejnej stancji, mam wolne łącze.
2. Widziałem tam Kaliber 44, a należę do ludzi, którzy uznają hip-hop za nadzwyczaj podłą dziedzinę muzyki.
3. Co do Biblii: wystarczy mi już tego, co się dotychczas naczytałem. Myślę, że podziela ten pogląd większość uczestników forum, a teistów chyba nie musisz przekonywać.
4. Część filmów widziałem, reszty raczej za szybko nie uświadczę. Nie stać mnie na oryginalne DVD-ki z nimi, w gazetkach z dołączanymi filmami nie będę raczej szukał, bo mam inne sprawy na głowie, z netu mógłbym ściągnąć, ale na razie nie chcę Muła zapychać. Póki co ściąga mi się "A Day at The Races" braci Marx, a ostatnio tychże panów przetrawiłem "Kaczą Zupę" i ten film polecałbym z kolei Tobie. Klasyka.
enfant (64444 punktów)
"Powiem" jest dobry. Oczywiście nie był zbyt często puszczany w mediach.
placownik (17853 punktów)

   Gdyby przyszedł Ci do głowy jeszcze jakiś klip lub film to dopisz go proszę do jednego z dwóch już istniejących wątków Twojego autorstwa.

   Czytujesz jakieś książki oprócz Biblii?

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>   Czytujesz jakieś książki oprócz Biblii?

A po co? Przecież to jest najpełniejsze kompendium wiedzy o świecie! Tak przynajmniej twierdzą ci, którzy Biblię trzymają na honorowym miejscu w swoim regale (jako jedyny wolumin). A utwierdza ich w tym przekonaniu od wieków nieomylny Kościół.

>   Pozdrawiam

I nie inaczej.

fides ex necessitate esse non debet
internal policy
Trzeba jak najmniej przezywac za posrednictwem mediow a jak najwiecej za pomoca zmyslow i poddac sie przezyciom prawdziwym

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365