W połowie wątków,które chciałbym przeczytać przeszkadza mi wyskakująca reklama,której nie potrafię wyłączyć. Taki św.Mikołaj i bombki...ktoś wie jak to wyłączyć?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>W połowie wątków,które chciałbym przeczytać przeszkadza >mi wyskakująca reklama,której nie potrafię wyłączyć. >Taki św.Mikołaj i bombki...ktoś wie jak to wyłączyć?