Racjonalista - Strona głównaDo treści
Motyw wyobcowania

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-12-2006 16:31honnia (5 punktów)Motyw wyobcowania
Poszukuję przede wszystkim literatury (różnych epok, głównie z współczesności) ukazującej wyobcowanie w różnych jego formach, a także kontekstów filozoficznych do tejże.

Jeśli komukolwiek przychodzą do głowy konkretne tytuły, pisarze czy filozofowie, bardzo proszę o wypowiedź.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ugaguga (134 punktów)
Kaspar Hauser, Ptasiek (W.Wharton) no i oczywiście Kevin ,który już 16 lat jest sam w domu
Myflowers (2721 punktów)
>Poszukuję przede wszystkim literatury (różnych epok,
>głównie z współczesności) ukazującej wyobcowanie w różnych
>jego formach, a także kontekstów filozoficznych do tejże.
>Jeśli komukolwiek przychodzą do głowy konkretne tytuły,
>pisarze czy filozofowie, bardzo proszę o wypowiedź.
>
Zostaw literaturę na poźniej - najpierw zastanów sie o czym chcesz pisać , a przede wszystkim - jak rozumiesz wyobcowanie, jaki to ma byc rodzaj wyobcowania - ze wzgledu na rasę, wyznanie, przekonania, chorobę itd. itd.Doprecyzuj temat ,dopiero szukaj literatury.Zajrzyj na portal Interklasy i Cogito.

Nie ma nic bardziej przerażającego, niż głupota w akcji

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365