Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dzień Darwina:) Kreatywni Racjonaliści pilnie potrzebni:)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
06-11-2008 21:42Zulka (2198 punktów)Dzień Darwina:) Kreatywni Racjonaliści pilnie potrzebni:)
Ocena 1 na 1

Zbliża się w szybkim tempie dwusetna rocznica urodzin Karola Darwina.

Do pomocy (na razie "koncepcyjnej") pilnie potrzebni Kreatywni Ludzie uczęszczający aktualnie do gimnazjum lub szkoły średniej.

Zainteresowanych proszę o kontakt na mojego maila do 13 listopada.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Zulka (2198 punktów)

Bardzo się cieszę z powodu dotychczasowych zgłoszeń Wybitnych Kreatywnych

Proszę o jeszcze



"Największą chlubą nie jest to, aby się nigdy nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."
qweqwe
A kiedy jest to konkretnie? I jakie są plany?
Mogą się zgłaszać uczniowie z całej Polski?
08-11-2008 17:48 
 Ocena 1 na 1
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>A kiedy jest to konkretnie?

Odpowiedż znajdziesz w pierwszym zdaniu artykułu Andrzeja Koraszewskiego pt. "Geniusz Karola Darwina" [strona główna portalu! - przynajmniej jeszcze dzisiaj]

>I jakie są plany?

Przypuszczam, iż nie akademia ku czci, a w każdym bądź razie nie tylko.
Prawdopodobnie intencją Zulki jest potyczka z krajowym analfabetyzmem pt. Kto zacz, ten... Darwin?

>Mogą się zgłaszać uczniowie z całej Polski?

Zapewne mogą, a nawet... powinni!

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
Zulka (2198 punktów)
>A kiedy jest to konkretnie? I jakie są plany?
>Mogą się zgłaszać uczniowie z całej Polski?

qweqwe
Proszę, jeśli masz ochotę pomóc - zgłoś się na mojego maila. Pomoc potrzebna już w najbliższym tygodniu.
O planach będę każdego z Kreatywnych informować.
Mogą się zgłaszać Kreatywni Racjonaliści z całej Ziemi
pozdrawiam


"Największą chlubą nie jest to, aby się nigdy nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."
PawełWiśniewski
>>A kiedy jest to konkretnie? I jakie są plany?
>>Mogą się zgłaszać uczniowie z całej Polski?
>qweqwe
>Proszę, jeśli masz ochotę pomóc - zgłoś się na mojego maila. Pomoc potrzebna już w najbliższym tygodniu.
>O planach będę każdego z Kreatywnych informować.
>Mogą się zgłaszać Kreatywni Racjonaliści z całej Ziemi
>pozdrawiam
>
"Największą chlubą nie jest to, aby się nigdy nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."


Czy jeszcze aktualne?

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365