>A kiedy jest to konkretnie?
Odpowiedż znajdziesz w pierwszym zdaniu artykułu Andrzeja Koraszewskiego pt. "Geniusz Karola Darwina" [strona główna portalu! - przynajmniej jeszcze dzisiaj]
>I jakie są plany?
Przypuszczam, iż nie akademia ku czci, a w każdym bądź razie nie tylko. Prawdopodobnie intencją Zulki jest potyczka z krajowym analfabetyzmem pt. Kto zacz, ten... Darwin?
>Mogą się zgłaszać uczniowie z całej Polski?
Zapewne mogą, a nawet... powinni!
Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
|