Witam, Kończę właśnie studia informatyczne i została mi już tylko do napisania praca dyplomowa. Ponieważ dotyczy ona komunikacji w Internecie, to mam do Was prośbę - zrobiłam taką króciutką i lekką ankietę dotyczącą forum dyskusyjnego. Wypełnijcie ją proszę, jest ona całkowicie anonimowa. Z góry DZIĘKUJĘ i pozdrawiam wszystkich forumowiczów ANIA ankieta.bowarto.pl |