> Napiszę przemówienie starając się zachować podstawowe> zasady reoryki. Wykorzystam wybrane dzieła literackie> filozofów (nie tylko starożytnych) jako punkt wyjścia do> rozważań na dowolnie wybrany temat: życie, społeczństwo,> polityka.> Czy byłby ktoś chętny do jakiejkolwiek pomocy? Jestem w> pierwszej klasie liceum i pierwszy raz stykam się z> filozofią.. i nie bardzo potrafie sobie sama dać radę.Heh.. Ja myślę,że mogłabys się oprzeć na historii,jesli jestes z niej w miarę dobra  Masz jakaś ulubioną epokę,to się za Nią weź. Nie wiem.np.oświecenie. Omów kilku filozofów- najlepiej sprzecznych co do wyznawanych poglądów nawzajem. Dodaj pare tekstów źródłowych.. Własne zdanie. Ja bym wzięła politykę,bo na społeczeństwie się nie znam.Hehe np. wpływ polityki na Kościół w epoce oświecenia.Heh..nie wiem Ja też właśnie siedze nad pracą z filozofii. A tak przyjemnie się myśli =) Hehe o 2 nad ranem.. Pozdrawiam Caro
|