Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przemówienie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
21-02-2007 12:41celulit (7 punktów)Przemówienie
Napiszę przemówienie starając się zachować podstawowe zasady reoryki. Wykorzystam wybrane dzieła literackie filozofów (nie tylko starożytnych) jako punkt wyjścia do rozważań na dowolnie wybrany temat: życie, społeczństwo, polityka.

Czy byłby ktoś chętny do jakiejkolwiek pomocy? Jestem w pierwszej klasie liceum i pierwszy raz stykam się z filozofią.. i nie bardzo potrafie sobie sama dać radę.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Yaoming (7480 punktów)
>Napiszę przemówienie starając się zachować podstawowe
>zasady reoryki. Wykorzystam wybrane dzieła literackie
>filozofów (nie tylko starożytnych) jako punkt wyjścia do
>rozważań na dowolnie wybrany temat: życie, społeczństwo,
>polityka.
>Czy byłby ktoś chętny do jakiejkolwiek pomocy? Jestem w
>pierwszej klasie liceum i pierwszy raz stykam się z
>filozofią.. i nie bardzo potrafie sobie sama dać radę.

Czy te przemówienie chcesz napisać na jakiś konkurs??
celulit (7 punktów)
>>Napiszę przemówienie starając się zachować podstawowe
>>zasady reoryki. Wykorzystam wybrane dzieła literackie
>>filozofów (nie tylko starożytnych) jako punkt wyjścia do
>>rozważań na dowolnie wybrany temat: życie, społeczństwo,
>>polityka.
>>Czy byłby ktoś chętny do jakiejkolwiek pomocy? Jestem w
>>pierwszej klasie liceum i pierwszy raz stykam się z
>>filozofią.. i nie bardzo potrafie sobie sama dać radę.
>Czy te przemówienie chcesz napisać na jakiś konkurs??
>

Nie, nie, to zwykła paraca domowa z języka polskiego


=
Caaro_ (7 punktów)
>Napiszę przemówienie starając się zachować podstawowe
>zasady reoryki. Wykorzystam wybrane dzieła literackie
>filozofów (nie tylko starożytnych) jako punkt wyjścia do
>rozważań na dowolnie wybrany temat: życie, społeczństwo,
>polityka.
>Czy byłby ktoś chętny do jakiejkolwiek pomocy? Jestem w
>pierwszej klasie liceum i pierwszy raz stykam się z
>filozofią.. i nie bardzo potrafie sobie sama dać radę.

Heh.. Ja myślę,że mogłabys się oprzeć na historii,jesli jestes z niej w miarę dobra
Masz jakaś ulubioną epokę,to się za Nią weź. Nie wiem.np.oświecenie. Omów kilku filozofów- najlepiej sprzecznych co do wyznawanych poglądów nawzajem.
Dodaj pare tekstów źródłowych.. Własne zdanie.
Ja bym wzięła politykę,bo na społeczeństwie się nie znam.Hehe
np. wpływ polityki na Kościół w epoce oświecenia.Heh..nie wiem
Ja też właśnie siedze nad pracą z filozofii.
A tak przyjemnie się myśli =) Hehe o 2 nad ranem..

Pozdrawiam
Caro
celulit (7 punktów)
>>Napiszę przemówienie starając się zachować podstawowe
>>zasady reoryki. Wykorzystam wybrane dzieła literackie
>>filozofów (nie tylko starożytnych) jako punkt wyjścia do
>>rozważań na dowolnie wybrany temat: życie, społeczństwo,
>>polityka.
>>Czy byłby ktoś chętny do jakiejkolwiek pomocy? Jestem w
>>pierwszej klasie liceum i pierwszy raz stykam się z
>>filozofią.. i nie bardzo potrafie sobie sama dać radę.
>Heh.. Ja myślę,że mogłabys się oprzeć na historii,jesli jestes z niej w miarę dobra
>Masz jakaś ulubioną epokę,to się za Nią weź. Nie wiem.np.oświecenie. Omów kilku filozofów- najlepiej sprzecznych co do wyznawanych poglądów nawzajem.
>Dodaj pare tekstów źródłowych.. Własne zdanie.
>Ja bym wzięła politykę,bo na społeczeństwie się nie znam.Hehe
>np. wpływ polityki na Kościół w epoce oświecenia.Heh..nie wiem
>Ja też właśnie siedze nad pracą z filozofii.
>A tak przyjemnie się myśli =) Hehe o 2 nad ranem..
>Pozdrawiam
>Caro
>

A nie lepiej byłby po prostu zabrać się za jakiś konkretny temat? Na przykład coś jak... homoseksualizm? :>


=
Caaro_ (7 punktów)
>>A nie lepiej byłby po prostu zabrać się za jakiś konkretny temat? Na przykład coś jak... homoseksualizm? :>

>>Napiszę przemówienie starając się zachować podstawowe zasady reoryki. Wykorzystam wybrane dzieła literackie filozofów (nie tylko starożytnych) jako punkt wyjścia do rozważań na dowolnie wybrany temat: życie, społeczństwo, polityka

Fakt, homoseksualizm możnaby zakwalifikować do działu społeczeństwo/życie.
hehe. Ale nie wiem jakim cudem znajdziesz coś na temat filozofów,którzy podjęli tą myśl.
Na pewno starożytna Grecja,Rzym. Zresztą nie mam pojęcia szczerze mówiąc.

Skąd taki pomysł ?
A tak na marginesie: Gdzie chodzisz w Bielsku do szkoły ? :> tak pytam.Pewnie Rej.
Ja mam filozofię od drugiej. Tak pytam
Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365