Często zastanawiałam się dlaczego UFO (które widziałam, ale mimo tego ciężko jest mi ocenić, czy jest z kosmosu, czy z Ziemi, ale to nieistotne) pojawia się gdzieś na niebie, a za chwilę znika ( jest to nakręcone na taśmachi jest wiele świadków mówiących o tym). Również w kosmosie dzieją się podobne rzeczy, najpierw coś się pojawia, znika, a za chwilę znów to widzimy. Dlaczego tak jest? Dlatego, że widzimy trój lub cztero wymiarowo. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy mrówką (widzimy 2D). Idzie przed nami inna mrówka, która nagle znika nam z oczu ( a w rzeczywistości została podniesiona przez człowieka, ale mrówka nie widzi tego w swoich dwóch wymiarach), a po chwili ta sama mrówka znów idzie przed nami. Podobnie jest z UFO i wszystkim co znika z naszego pola widzenia. Nasze oczy nie są w stanie tego dostrzec, ale umysł może przeidzieć gdzie za chwilę ten obiekt się pojawi.
|