Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu,przy niemal każdym przeładowaniu serwisu wyskakują różnorodne reklamy.Szczerze mówiąc,znacznie uprzykrzają poruszanie się po serwisie...przed chwilą ganiałem po ekranie jakiś banerek,próbując go zamknąć - i dopadłem dopiero po 6-10 sekundach  ) . Rozumiem,ze utrzymanie serwera i domeny kosztuje - więc mam propozycję... Może by tak zrezygnowac z wyskakujących reklam - i udostepnic konto,na ktore mozna wplacac kilka zl na utrzymanie serwisu? Jest jak sądzę sporo stalych bywalcow - wiec np. dobrowolne 5zl/mc zalatwiloby problem  Chetnie dokonam pierwszej wplaty i bede dorzucal co miesiac (hi,hi - prawie jak taca  ) . Inne banery (np. u gory) mozna oczywiscie zostawic - nie utrudniają one życia... Co o tym Panie i Panowie sądzicie ( i admini przede wszystkim  )? Moze warto sprobowac? Byloby przyjemniej oraz mniej uciążliwie..  Pozdrawiam, Kacper Chrapa |