Generalnie, nie mam uwag co do forum. Cieszę się że w końcu są RSSy używam je już jakiś czas, ale przydałoby się aby oprócz tytułu pojawiał się kawałek treści postu (na przykład pierwsze 300 liter), a w przypadku artykułów było to streszczenie które pojawia się na głównej stronie. Wydatnie by to ułatwiło poznanie o czym jest post, bo mamy mnóstwo wątków o podobnym tytule, i trudno się zorienować naprawdę o jakich konkretnie sprawach on mówi. Druga sprawa to edycje korektorskie przez moderatorów. Bardzo często ktoś modyfikuje mój post i dostaje list z informacją o tym, i kompletnie nie wiem gdzie zostały wykonane poprawki. Zakładam, że są to poprawki językowe, ale i tak nie wiem w których miejscach. Czy nie można by wysyłać różnic (programem diff  ) ? pozdrawiam. |