Chciałem skomentować fajny artykuł (o przyjmowaniu ludzi do PSR bez ich wiedzy i zgody, to były aluzje do absurdu chrztu), ale nie chciał przyjąć komentarza, być może dlatego że nie wypełniłem jakiegoś pola. Przypuszczam, że coś jest sfuszerowane w samym portalu, że gdzieś ginie informacja o tym, że jestem zalogowany. A jaki sens ma logowanie, jeśli znów muszę z palca wpisywać dane, które portal może automatycznie sobie ściągnąć? To bardzo nieprofesjonalne! Na razie więc komentuję wszystko na Forum, które działa poprawnie, choć nieładnie (ta funkcja minusowania to wstyd moi drodzy racjonaliści). |