Szanowni Państwo, na prośbę organizatorów przekazuję poniższe zaproszenie:
"Zapraszamy na konferencję dotyczącą niekonwencjonalnych i odnawialnych źródeł energii.
Konferencja organizowana przez Uniwersytet Gdański i Polski Klub Ekologiczny przy współpracy Bałtyckiej Agencji Poszanowania Energii odbędzie się w środę, 17 grudnia 2008 roku w budynku rektoratu w Gdańsku-Oliwie ul. Bażyńskiego 1A w sali im. Rektora Janusza Sokołowskiego (s. 47).
|