szukam chętnych do udziału w maratonie biblijnym. jako że zazwyczaj w tych dniach w polskich miastach takich maratonów się mnoży jak na pęczki wraz z innym RACJONALISTA towarzyszem Regulskim z Poznania myślimy nad zorganizowaniem podobnego maratonu ,tyle że fragmenty czytane należałyby do tych bardziej krwawych i ukazujących miłościwego boga Starego Testamentu od tej drugiej strony -opcją alternatywną jest masowy maraton czytania traktatu ateologicznego bądź boga urojonego -wszystkich zainteresowanych prosimy o odzew : na forum bąź na maila lp.pw@kxaicam-WYJDŹMY DO LUDU ,WYJDŹMY NA ULICĘ Z PISMEM ŚWIĘTYM!!! |