Co zrobic by w kraju było dobrze... Kto nie zadawał sobie tego pytania... Rozwiazanie Fantastyczno - Teoretyczne  Sukces osiągniemy: 1. Potrzebne 10 milionów Hibernatorów (zakładam że są już działające na świecie gotowe do użycia hibernatory tylko o tym nie wiemy bo przecież nie wszystko nam mówią  __________________ 2. W Polsce średnio mamy 38 milionów twarzy, z tego jakieś 28 milionów to złodzieje, bandyci, połamańcy, starcy, głupcy, politycy, księża i mógłbym tak jeszcze długo ale wiadomo o co idzie...więc kopiemy sobie na głębokości 50 km wgłąb ziemi 10 milionów otworków i wyłuskujemy ze społeczeństwa "mądre głowy" pozbawione oszołomienia wiarą i zbędnymi rzeczami które odwracają uwagę od planu i ich hibernujemy. __________________ 3. Prosimy przyjaciół AMERYKANÓW by zrobili sobie z naszego podwórka sajgonik, tzn mały placyk do zabaw jakże małymi w końcu w nazwie atomowymi bombkami. __________________ 4. Teren oczyszczony wię przystępujemy odo odhibernowania mądrych podziemnych twarzy. Zaraz się ktoś przyczepi że środowisko zanieczyszczone, to tylko nierealna fantastyczna wizja, jednakże któś powie że 1 do miliona to szanse na takie rozwiązanie i dla mnie ten 1 to akurat wystarczy  __________________ Zaczynamy wszystko od nowa, mogłbym rozwinąć ale się zmęczyłem  |