Racjonalista - Strona głównaDo treści
Super rozwiazanie dla Polski !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-03-2006 17:26ahret_dev (93 punktów)Super rozwiazanie dla Polski !
Co zrobic by w kraju było dobrze...
Kto nie zadawał sobie tego pytania...
Rozwiazanie Fantastyczno - Teoretyczne
Sukces osiągniemy:
1. Potrzebne 10 milionów Hibernatorów (zakładam że są już działające na świecie gotowe do użycia hibernatory tylko o tym nie wiemy bo przecież nie wszystko nam mówią
__________________
2. W Polsce średnio mamy 38 milionów twarzy, z tego jakieś 28 milionów to złodzieje, bandyci, połamańcy, starcy, głupcy, politycy, księża i mógłbym tak jeszcze długo ale wiadomo o co idzie...więc kopiemy sobie na głębokości 50 km wgłąb ziemi 10 milionów otworków i wyłuskujemy ze społeczeństwa "mądre głowy" pozbawione oszołomienia wiarą i zbędnymi rzeczami które odwracają uwagę od planu i ich hibernujemy.
__________________
3. Prosimy przyjaciół AMERYKANÓW by zrobili sobie z naszego podwórka sajgonik, tzn mały placyk do zabaw jakże małymi w końcu w nazwie atomowymi bombkami.
__________________
4. Teren oczyszczony wię przystępujemy odo odhibernowania mądrych podziemnych twarzy.
Zaraz się ktoś przyczepi że środowisko zanieczyszczone, to tylko nierealna fantastyczna wizja, jednakże któś powie że 1 do miliona to szanse na takie rozwiązanie i dla mnie ten 1 to akurat wystarczy
__________________
Zaczynamy wszystko od nowa, mogłbym rozwinąć ale się zmęczyłem
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Przemek K.
Przypomina mi się Franz Fischer, który mówił że w Polsce należy rozstrzelać 100 000 szubrawców, a jakby ich się tylu nie znalazło, to dobierze się z uczciwych. Cóż, był bardzie humanitarny...
zima (560 punktów)
To jak scenariusz dreszczowca.
Nadchodzi punkt:
5)Hibernatory otwierają się, a z nich wychodzą... politycy, złodzieje, bandyci, starcy, mógłbym tak jeszcze długo, ale wiadomo, o co idzie...
Gdzie jest błąd? W Twoim pojmowaniu świata.
Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365