Straszna sprawa... Hehe... a mogliby coś takiego wmurować w pałac prezydencki czy cóś  Powiem delikatnie: bardzo to nieładnie. Mówili o tym przed chwilą w jakichś wiadomościach na Polsacie. W dodatku pan, który wyszedł z inicjatywą wmurowania tych tablic protestował przeciwko nazwaniu jednej z ulic nazwiskiem jakiegoś noblisty, który był pochodzenia Żydowskiego. Mówił, że to zły Żyd itp. Tyle tylko, że Mojżesz w sumie też był Żydem... To co zrobili z La Madame to też straszne... Pokazywali również jak to pan prezydent przejechał sobie ulicami Warszawy z Polską(?) flagą, tyle że nieco odwróconą. A w ogóle robi mi się jeszcze gorzej na myśl, że to dopiero 100 dni pana prezydenta Kaczyńskiego...
Tylko w ekscesach można odnaleźć wolność
|