Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co z Ateista.pl ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
31-03-2006 18:23Kuba Cichy (98 punktów)Co z Ateista.pl ?
Nie wiedziałem gdzie spytać, od wczoraj strona się nie ładuje. Dość często tam zaglądam i nie widziałem infa o jakiejś przerwie czy coś w tym rodzaju. Jest ktoś w stanie powiedzieć co się dzieje ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

umywalnik (23 punktów)
>Nie wiedziałem gdzie spytać, od wczoraj strona się nie
>ładuje. Dość często tam zaglądam i nie widziałem infa o
>jakiejś przerwie czy coś w tym rodzaju. Jest ktoś w stanie
>powiedzieć co się dzieje ?

Z komunikatu, który wyświetla się teraz na stronie wynika, że serwis przekroczył swój miesięczny limit transferu. Od jutra jest już kwiecień, więc serwis powinien zacząć działać z powrotem (do wyczerpania nowego zapasu transferu )
sinner
>Nie wiedziałem gdzie spytać, od wczoraj strona się nie
>ładuje. Dość często tam zaglądam i nie widziałem infa o
>jakiejś przerwie czy coś w tym rodzaju. Jest ktoś w stanie
>powiedzieć co się dzieje ?
Tak jak powiedział umywalnik Ateista.pl przekroczyl miesięczny transfer danych. Od 1 kwietnia bedzie znowu działał

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365