Racjonalista - Strona głównaDo treści
Muzyka potępionych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
18-06-2006 23:16Stal_Prawdy (83 punktów)Muzyka potępionych
Z tego co wiem to kościół i chrześcijaństwo to aparaty odpowiedzialne za mącenie ludziom w mózgu. I o tym wspomina wokalista Graveland- Rob Darken -na wielu blackmetalowych płytach, o treściach antychrześcijańskich. Z całej dyskografii polecam najbardziej płytę "Riders of Revenge", doskonały split nagrany wspólnie z najlepszym polskim zespołem skinheadowskim o nazwie Honor. Tam Mariusz Szczerski wyrzuca z siebie całą nienawiść do bagna zwanego chrześcijaństwem i klerem. Jego nienawiść do chrześcijaństwa jest jak najbardziej uzasadniona, gdyż sam wokalista doświadczył w dzieciństwie wielu krzywd ze strony chrześcijan i dokonał apostazji w wieku 16 lat (czyli tak samo jak ja). Przedstawię wam swoje odczucia po przesłuchaniu tego krążka: gdy pierwszy raz usłyszałem tą płytę miałem wielką ochotę wpaść do Domu JPII koło katedry na Ostrowie Tumskim (Wrocław) i lać każdego klecha toporem, a potem puścić z dymem tą burżujską budę. Płyta "Riders of Revenge", Graveland split z Honorem z roku 2000. Gorąco zachęcam do przesłuchania
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DawidKarolkiewicz (984 punktów)

>Szczerski wyrzuca z siebie całą nienawiść do bagna zwanego
>chrześcijaństwem i klerem. Jego nienawiść do
>chrześcijaństwa jest jak najbardziej uzasadniona, gdyż sam
>wokalista doświadczył w dzieciństwie wielu krzywd ze strony
>chrześcijan

Szczerski odrzuca chrześcijaństwo z racji swych nazi-fascynacji.
Opowiada się, jako naziol, za powrotem do wierzeń Prasłowian, odrzucając równocześnie chrześcijaństwo jako wiarę pochodzącą od "brudnych" Semitów. Uprawiasz demagogię Kolego a takich nam nie trzeba... Co, jestem na RedWatch?!
Poza tym poziom artystyczny prezentowany, pomijam szczerze niepokojącą warstwę tekstową, przez Honor jest żenujący- no cóż, jeden drze gębę do mikrofonu, drugi robi sztukę...
Guchy (84 punktów)
>Z tego co wiem to kościół i chrześcijaństwo to aparaty
>odpowiedzialne za mącenie ludziom w mózgu. I o tym wspomina
>wokalista Graveland- Rob Darken -na wielu blackmetalowych
>płytach, o treściach antychrześcijańskich. Z całej
>dyskografii polecam najbardziej płytę "Riders of Revenge",
>doskonały split nagrany wspólnie z najlepszym polskim
>zespołem skinheadowskim o nazwie Honor. Tam Mariusz
>Szczerski wyrzuca z siebie całą nienawiść do bagna zwanego
>chrześcijaństwem i klerem. Jego nienawiść do
>chrześcijaństwa jest jak najbardziej uzasadniona, gdyż sam
>wokalista doświadczył w dzieciństwie wielu krzywd ze strony
>chrześcijan i dokonał apostazji w wieku 16 lat (czyli tak
>samo jak ja). Przedstawię wam swoje odczucia po
>przesłuchaniu tego krążka: gdy pierwszy raz usłyszałem tą
>płytę miałem wielką ochotę wpaść do Domu JPII koło katedry
>na Ostrowie Tumskim (Wrocław) i lać każdego klecha toporem,
>a potem puścić z dymem tą burżujską budę. Płyta "Riders of
>Revenge", Graveland split z Honorem z roku 2000. Gorąco
>zachęcam do przesłuchania

Nie szanuje nazioli, tym bardziej nie słucham pieprzonego ścierw. Pomyliłeś forum. Dla ciebie to chyba krew i honor. Jako anarchista tępie prymitywne poglądy faszystowskich skubańców. Szkoda mi Ciebie. Mam jednego znajomego o takich poglądach, jednak nie rozmawiamy nigdy na tematy, które moglyby doprowadzic do bojki Pozdrawiam. Polecam raczej The dillinger escape plan...
Stal_Prawdy (83 punktów)
>>Z tego co wiem to kościół i chrześcijaństwo to aparaty
>>odpowiedzialne za mącenie ludziom w mózgu. I o tym wspomina
>>wokalista Graveland- Rob Darken -na wielu blackmetalowych
>>płytach, o treściach antychrześcijańskich. Z całej
>>dyskografii polecam najbardziej płytę "Riders of Revenge",
>>doskonały split nagrany wspólnie z najlepszym polskim
>>zespołem skinheadowskim o nazwie Honor. Tam Mariusz
>>Szczerski wyrzuca z siebie całą nienawiść do bagna zwanego
>>chrześcijaństwem i klerem. Jego nienawiść do
>>chrześcijaństwa jest jak najbardziej uzasadniona, gdyż sam
>>wokalista doświadczył w dzieciństwie wielu krzywd ze strony
>>chrześcijan i dokonał apostazji w wieku 16 lat (czyli tak
>>samo jak ja). Przedstawię wam swoje odczucia po
>>przesłuchaniu tego krążka: gdy pierwszy raz usłyszałem tą
>>płytę miałem wielką ochotę wpaść do Domu JPII koło katedry
>>na Ostrowie Tumskim (Wrocław) i lać każdego klecha toporem,
>>a potem puścić z dymem tą burżujską budę. Płyta "Riders of
>>Revenge", Graveland split z Honorem z roku 2000. Gorąco
>>zachęcam do przesłuchania
>Nie szanuje nazioli, tym bardziej nie słucham pieprzonego ścierw. Pomyliłeś forum. Dla ciebie to chyba krew i honor. Jako anarchista tępie prymitywne poglądy faszystowskich skubańców. Szkoda mi Ciebie. Mam jednego znajomego o takich poglądach, jednak nie rozmawiamy nigdy na tematy, które moglyby doprowadzic do bojki Pozdrawiam. Polecam raczej The dillinger escape plan...

A ja nienawidzę chrześcijan z prywatnych powodów, Krew i Honor są już zablokowani (przez polska dywizja B&H już nie istnieje), a do słuchania tej muzyki nikogo tu nie zmuszam. Jak chcesz to przesłuchasz, nie chcesz, nie przesłuchasz. Proste jak stalowy drut zbrojeniowy służący do konstrukcji bunkrów. Nie jestem naziolem... a Żydów nie lubię, bo są dumni, chciwi, cnotliwi i mściwi...
Guchy (84 punktów)

>A ja nienawidzę chrześcijan z prywatnych powodów, Krew i Honor są już zablokowani (przez polska dywizja B&H już nie istnieje), a do słuchania tej muzyki nikogo tu nie zmuszam. Jak chcesz to przesłuchasz, nie chcesz, nie przesłuchasz. Proste jak stalowy drut zbrojeniowy służący do konstrukcji bunkrów. Nie jestem naziolem... a Żydów nie lubię, bo są dumni, chciwi, cnotliwi i mściwi...
>


Oki Doki. Sorry, jak urazilem, postaram sie zdobyc i otworzyc, Pozdrawiam..
Guchy (84 punktów)
Takze nie palam do nich sympatia, ale jak moge nienawidzic wlasnych rodzicow, sa katolami, nie potrafie. Nie rozmawiam z nimi na te tematy poprostu.
ugaguga (134 punktów)
>a Żydów nie lubię, bo są ...., chciwi, ..... i mściwi...

Musisz chyba ich wielu znać. Zazdroszczę ,bo ja osobiście jakoś osobiście jeszcze żadnego nie poznałem. A co do cech , które wymieniłeś to doskonale pasują one do wielu ludzi ,których spotkałem i wcale nie musiałem w tym celu wyjeżdżać za granicę lub szukać wszędzie "czających" się żydów. Ale czemu nie , można i tak :
Wszyscy rudzi są fałszywi , murzyni leniwi a każdy pijak to złodziej - super nie ?

Dumni i cnotliwi - to wady jak rozumiem A ja na przykład chciałbym być dumny z tego ,że jestem polakiem (być cnotliwym niestety nie dam rady )

>Gorąco zachęcam do przesłuchania.

A ja Tobie polecam, posłuchać chociażby płytę "Spalaj się" Kazika. Polecam , nie zmuszam


BTW - W ewentualnej odpowiedzi nie cytuj całego mojego postu - szkoda miejsca.
Agnieszka (300 punktów)
>Jako anarchista tępie prymitywne poglądy faszystowskich skubańców. Szkoda mi Ciebie.

Napisałbym, że mi szkoda Ciebie, ale toleruję inne poglądy. Zastanów się: naprawdę chciałbyś anarchii? Nie byloby żadnychpraw. Każdy mógłby Cię okraść, zabić i nie poniósłby żadnych konsekwencji. Nie byłoby dobra wspólnego, jak np. szkoły, szpitale, drogi... Po ukończeniu danej liczby lat nie dostałbyś emerytury (a pomyśl co byłoby z ludźmi poważnie chorymi, którzy nie otrzymaliby renty). Pewnie w wieku starczym byłbyś na utzrymaniu dzieci. Na pewno podwyższyłoby to znacznie przyrost naturalny. Wyrównalibyśmi do poziomu zacofanych krajów afrykańskich, gdzie brakuje wszystkiego, a ludzi jest coraz więcej - każdy zapewne chce mieć dużo dzieci, aby mieć zapewnioną spokojną starość. Tłumaczę Ci jak dziecku, ale może w końcu uświadomisz sobie, po co jest instytucja państwa. nawet jeśli jest ona niesprawna, to lepiej, żeby była.
Guchy (84 punktów)
>>Jako anarchista tępie prymitywne poglądy faszystowskich skubańców. Szkoda mi Ciebie.
>Napisałbym, że mi szkoda Ciebie, ale toleruję inne poglądy. Zastanów się: naprawdę chciałbyś anarchii? Nie byloby żadnychpraw. Każdy mógłby Cię okraść, zabić i nie poniósłby żadnych konsekwencji. Nie byłoby dobra wspólnego, jak np. szkoły, szpitale, drogi... Po ukończeniu danej liczby lat nie dostałbyś emerytury (a pomyśl co byłoby z ludźmi poważnie chorymi, którzy nie otrzymaliby renty). Pewnie w wieku starczym byłbyś na utzrymaniu dzieci. Na pewno podwyższyłoby to znacznie przyrost naturalny. Wyrównalibyśmi do poziomu zacofanych krajów afrykańskich, gdzie brakuje wszystkiego, a ludzi jest coraz więcej - każdy zapewne chce mieć dużo dzieci, aby mieć zapewnioną spokojną starość. Tłumaczę Ci jak dziecku, ale może w końcu uświadomisz sobie, po co jest instytucja państwa. nawet jeśli jest ona niesprawna, to lepiej, żeby była

Polecam, moze zmienisz zdanie! klapek.host.sk/prlictxt.htm

Guchy (84 punktów)
Anarchia nie neguje istnienia pewnych instytucji, przekresl tylko teniepotrebnei uciskajwwwwwwos...
Stal_Prawdy (83 punktów)
>Anarchia nie neguje istnienia pewnych instytucji, przekresl tylko teniepotrebnei uciskajwwwwwwos...

Pouczenie! Anarchia neguje instytucje państwa i organów ścigania...
Stal_Prawdy (83 punktów)
>>Jako anarchista tępie prymitywne poglądy faszystowskich skubańców. Szkoda mi Ciebie.
>Napisałbym, że mi szkoda Ciebie, ale toleruję inne poglądy. Zastanów się: naprawdę chciałbyś anarchii? Nie byloby żadnychpraw. Każdy mógłby Cię okraść, zabić i nie poniósłby żadnych konsekwencji. Nie byłoby dobra wspólnego, jak np. szkoły, szpitale, drogi... Po ukończeniu danej liczby lat nie dostałbyś emerytury (a pomyśl co byłoby z ludźmi poważnie chorymi, którzy nie otrzymaliby renty). Pewnie w wieku starczym byłbyś na utzrymaniu dzieci. Na pewno podwyższyłoby to znacznie przyrost naturalny. Wyrównalibyśmi do poziomu zacofanych krajów afrykańskich, gdzie brakuje wszystkiego, a ludzi jest coraz więcej - każdy zapewne chce mieć dużo dzieci, aby mieć zapewnioną spokojną starość. Tłumaczę Ci jak dziecku, ale może w końcu uświadomisz sobie, po co jest instytucja państwa. nawet jeśli jest ona niesprawna, to lepiej, żeby była.
>
Masz rację, Agnieszko! Jak widzę wielu prawdziwych anarcholi to chce mi się rzygać ciągłym pawiem. Nie wiem jak tak można żyć.
Zyga (1539 punktów)
>....miałem wielką ochotę wpaść do Domu JPII koło katedry
>na Ostrowie Tumskim (Wrocław) i lać każdego klecha toporem

aż sie zarejestrowałem aby z niedowierzaniem zapytać
czy to aby napewno to samo forum które było tu wcześniej?

placownik (17853 punktów)

   I chyba wystarczy. Zamykam wątek. Apeluję do Stali_Prawdy aby zmienił forum. Jego beztreściowe i ociekające nienawiścią posty wyraźnie tu nie pasują. Wszystkich podzielających opinię Zygi proszę o reakcje w postaci maili do kolegium moderatorów zwracających uwagę na takie chore posty.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365