> Trochę nowsze wieści w tej sprawie, co przynajmniej odbiera możliwość krytykowania, że to 'z naszych podatków':> wiadomosci.onet.pl/1348672,11,item.html Zobaczymy, może to brzydko kogoś z góry podejrzewać ale pare miesięcy działalności rządu każe mieć się na baczności i dmuchać na zimne. Dawna "falandyzacja" prawa wygląda z perspektywy na wesoły żart. Ja zwróciłbym w wypowiedzie ministra uwagę nie tyle na słowa "MEN nie kupi" ile raczej na "uważam że to bardzo cenna inicjatywa" zwłaszcza w połączeniu z Chciałbym zaapelować do (...) Gdyby znalazł się chętny, który chciałby podarować polskim szkołom średnim dzieła Jana Pawła II,(...) to bardzo bylibyśmy wdzięczni" . Podejrzewam że znajdzie się jakiś chętny który dołoży ile trzeba, a potem dziwnym trafem np. firma jego szwagra wygra przetarg na budowę autostrady czy Świątyni Opatrzności. W końcu jak zauważyłeś Giertych nie robi nic nowego  , a to są tylko stare dobre metody z czasów koalicji SLD. A na dodatek będzie mógł z czystym sercem powiedzieć że MEN nie wydał na to wszystko ani złotówki
|