Piszę z być może naiwnym i nie na miejscu pytaniem... ale czy warszawkim racjonalistom zdarza się spotykać w większym gronie, jak to mają zamiar w Bydgoszczy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Piszę z być może naiwnym i nie na miejscu pytaniem... ale czy warszawkim racjonalistom zdarza się >spotykać w większym gronie, jak to mają zamiar w Bydgoszczy?
Spotykamy się Dziś było zebranie na ul. Koszykowej. Zwyczajowo w pierwszą środę miesiąca. Wystarczy wypełnić deklarację zainteresowania PSR i ma się dostęp do spotkań
>czy warszawkim racjonalistom zdarza się >spotykać w większym gronie...
Zdarzają się też spotkania "nieformalne". Jeśli chcesz - zawiadomię Cię, jeśli jakieś będzie organizowane. Warto też zaglądać do działu Ogłoszenia (zwykle jest informacja na ten temat).
>Jakieś kłopoty z tożsamością???? >fides ex necessitate esse non debet Dzięki Michał, że tak szybko to wyjaśniłeś, bo już myślałem, że to reinkarnacja.