Witam wszystkich! Zapraszamy na kolejny, drugi już, ogólnopolski zjazd apostatów. W tym roku szczególnie mile widziane, oprócz samych apostatów, będą osoby które chcą dowiedzieć się więcej na temat apostazji. Chcielibyśmy przybliżyć Wam idee apostazji, odpowiedzieć na nurtujące Was pytania i służyć pomocą w razie problemów. Poza tym miło będzie wymienić się doświadczeniami. Zlot odbędzie się 12-13 czerwca w Toruniu. Więcej informacji na www.zjazd.apostazja.pl |