Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dzień Darwina - Fora Internetowe

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
14-01-2009 18:06Katarzyna (2198 punktów)Dzień Darwina - Fora Internetowe
Ocena 1 na 1
Moi Ulubieni Forumowicze.

Ja znów po prośbie (może powinnam założyć jakiś nowy zakon żebraczy?)...

Bardzo potrzebujemy "przekaźników informacji".

Pracowitych Osób, które będą wchodziły na fora dla gimnazjalistów i licealistów i informowały o naszych konkursach.

Jeśli macie jakieś pytania albo nowe, odkrywcze pomysły - zapraszam do kontaktu na maila.


pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

stokrotka (877 punktów)
Zgłaszałam już się na maila Młodych Racjonalistów z ofertą pomocy - póki co bez odpowiedzi, może się mój list gdzieś zapodział w skrzynce.
Proszę o wytyczne i lecimy
Pozdrawiam


www.niewygodnemysli.blogspot.com
Katarzyna
Przez nieprecyzyjne machnięcie dałam Ci za tą wypowiedź minusa zamiast plusa
To STRASZNE
Już to nadrabiam - pięć plusów w zadośćuczynieniu.
pozdrawiam
lotrek (14275 punktów)
>Moi Ulubieni Forumowicze.

Nie uchodzi bym na forach gimnazjalistów "myszkował", więc posyłam tylko Ci wierszyk znanego poety Kasiu

"Podobno Darwin dowodzi,
że człowiek od małpy pochodzi.
Moim zdaniem, takie zdanie
krzywdzi małpy niesłychanie".


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>Moi Ulubieni Forumowicze.

To do... mnie?

"Zulko, Ty jesteś jak zdrowie
Ten się tylko dowie, kto Cię stracił"


Właśnie się dowiedziałem, że przeflancowałaś się na... Katarzynę!
Tyż... piknie!

>Ja znów po prośbie (może powinnam założyć jakiś nowy zakon żebraczy?)...

A czy ja będę mógł jutro... wyżebrać coś u Ciebie?
Może weźmiesz mnie do... spółki?

Ps.
Tęskno mi było za... waćpanną!
Dobrze, że... jesteś!

@lud Sławek

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
TyDraniu (6569 punktów)
A czemu ja widzę... twoje posty?!

Przecież dodałem sobie ciebie do.... ignorowanych!

Webmaster koniecznie powinien coś z tym.... zrobić!
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>A czemu ja widzę... twoje posty?!
Może masz... omamy wzrokowe!

>Przecież dodałem sobie ciebie do.... ignorowanych!
No to się ujawnił... nielubiś!

>Webmaster koniecznie powinien coś z tym.... zrobić!
Popieram! Niech się chłopak... nie stresuje!
Waćpan webmaster! Proszę zadość uczynić pragnieniu... TemuDraniu!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365