>Moi Ulubieni Forumowicze.
To do... mnie?
"Zulko, Ty jesteś jak zdrowie Ten się tylko dowie, kto Cię stracił"
Właśnie się dowiedziałem, że przeflancowałaś się na... Katarzynę! Tyż... piknie!
>Ja znów po prośbie (może powinnam założyć jakiś nowy zakon żebraczy?)...
A czy ja będę mógł jutro... wyżebrać coś u Ciebie? Może weźmiesz mnie do... spółki?
Ps. Tęskno mi było za... waćpanną! Dobrze, że... jesteś!
@lud Sławek
Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
|