>Co myslicie na temat Wielkiej Orkiestry Swiatecznej >Pomocy??
Jestem za. Nie tylko zbierają pieniądze, ale i aktywizują młodzież. Co prawda jest to "tylko zbiórka" (jeśli chodzi o aktywizację młodzieży, to samo zbieranie jest pewnym ograniczeniem), ale i tak "kto zrobił więcej"?
>Co myslicie na temat organizowanego przez Owsiaka >"Przystanku Woodstock"
Jeśli chodzi o gusta estetyczne, to do "Przystanku Woodstock" bardzo mi daleko. Ale jeśli kogoś to bawi, to dlaczego ma tego nie robić?
Gdy na początku lat 90-tych mój licealny kolega zwrócił mi uwagę na Owsiaka, oceniałem go jednoznacznie pozytywnie, choć nie przykładałem do niego wiekszej wagi -- ot, "zakręcony", pomysłowy i pełen zaangażowania człowiek, robi coś co innym się podoba. Szkoda że takich animatorów jest niewielu...
Teraz w jego postać i działalność wlało się sporo komercji, co mi się nie podoba. Ale to chyba takie już czasy, że inaczej się nie da.
|