Sybirak Z wielkim zaskoczeniem miliony Polaków przyjęło wiadomość, że zdrajca narodu wychowanek NKWD otrzymał krzyż Sybiraków. To był szok i pytanie czy z PISu już nic nie pozostało, ponieważ tak jak KPN został zawłaszczony w dużej części przez SB i spadkobierców zbrodniarzy Komunistycznych. Pozostało po tej partii, czyli KPN tylko wspomnienie i rozgoryczenie a dziwnym trafem postępowanie lustracyjne Moczulskiego trwa kilkanaście lat. Czy PiS to już tylko " Płacz i Smutek" Takie pytanie zadają sobie wyborcy. Pierwsze reakcje to płytkie oświadczenia, że w kancelarii Prezydenta pracuje ekipa tz. spadek po Kwaśniewski, to kpiny z wyborców. W mediach możemy przeczytać, że postanowienie w sprawie przyznania odznaczenia generałowi zostało podpisane 23 lutego. Po awanturze mogliśmy się dowiedzieć że 2006.04.03 10:29 Jan Turski stracił stanowisko Premier Kazimierz Marcinkiewicz odwołał Jana Turskiego ze stanowiska Kierownika Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w randze sekretarza stanu Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Panie premierze a gdzie odpowiedzialność przed wymiarem sprawiedliwości. Kodeks karny- Art. 231. § 1. (Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków następnie Rozdział XXXIV-Przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów Art. 270. § 1. (Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa następnie Art. 271. § 1. (Funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę. Czy nadal panuje zasada, odwołanie a po cichu ciepła zastępcza posadka i totalne bezprawie. Nie chcę igrzysk dopominam się przestrzegania prawa. Panie premierze proszę aby Minister Sprawiedliwości przestał stać pod tablicą i pisać nowelizację kodeksów, od tego są ludzie. Oczywiście tak jak w kancelarii pana Prezydenta trzeba posprzątać, bo o ile przy nowelizacji pracują partacze ci sami, którzy sami po sobie nowelizują to na Boga w Polsce istnieje zawód "Doradcy Partacza". Nie możecie opierać się wyłącznie na po PZPRowskiej kadrze, oni to daj Bóg powinni dawno być przeszłością. W prasie była dyskusja na temat emerytur "Komunistycznych Zbrodniarzy", oczywiście była konferencja prasowa i nic. Czytamy- Skazywał niewinnych06.03.2006 06:31 (aktualizacja 07:33) Skazywał na śmierć za "próbę obalenia ustroju" i wymierzał drakońskie kary. Represjonował patriotów, a dzisiaj dostaje wysoką wojskową emeryturę. Mieczysław Widaj (94 l.) - jeden z najbardziej krwawych sędziów - co miesiąc dostaje 9301 zł. W latach 50. jako sędzia Wojskowego Sadu Rejonowego w Warszawie ponad sto razy orzekł kary śmierci - pisze "Super Express". 9301 zł jakże często jest to suma rocznej renty czy emerytury. Pytam się prokuraturę krajową czy znają kodeks postępowania karnego Rozdział 34 Wszczęcie śledztwa lub dochodzenia od art. 303 do 305. Dlaczego nie zażądała od IPN danych zbrodniarzy celem wszczęcia postępowania karnego. Dość zakłamania. Społeczeństwo nie pyta mediów, dlaczego jest temat donosicieli natomiast temat zbrodniarzy to tylko czasami precedens. PiS powinien zlekceważyć tz. opinię medialną i iść pod prąd, bez przestrzegania prawa wasze wszystkie nawet najlepsze programy pójdą do kosza. Pisałem o tym wielokrotnie. Natomiast kolejny raz proponuję tym czytelnikom, do których dotrze ten artykuł podnieście głowę upomnijcie się o przestrzeganie prawa. Na zakończenie przedstawiam oskarżenie sędziów nie po to żeby się pochwalić, ponieważ osoby, które śledzą moją stronę internetową wiedzą, że to nic nowego. Proszę to przyjąć jako wzór pisma procesowego. I bez obaw zarzucić Ministerstwo Sprawiedliwości oskarżeniami przeciwko przestępcą nie tylko w sądach prokuraturze czy policji, ale także w wszystkich urzędach. To nie jest działanie przeciwko panu Ministrowi Sprawiedliwości Ziobro, takie działanie da mu szerszy argument i poparcie w walce z przestępcami w białych rękawiczkach.
[---] Panie Bogusławie
Forum portalu "Racjonalista" nie jest odpowiednim miejscem do publicznego rzucania oskarżeń wobec konkretnych osób - w tym przypadku sędziów obecnie sądzących, z których decyzjami się Pan nie zgadza. Wystosował Pan oskarżenie prywatne - i na tym poprzestańmy, oskarżenia takie kieruje się do sądów a nie do opinii publicznej, same w sobie nie są dowodem czegokolwiek. Radzę również sprawdzać, w jakiej formie test ukazał sie na forum - ramka ma okreslona pojemność i teksty zbyt długie sa obcinane w przypadkowym z punktu widzenia ich autora miejscu: tak było i w tym przypadku.
Tekst oskarżenia usuwam. Pozdrawiam outsider |