Jeyesie, ja kiedyś dostałem z Onetu powiadomienie o niedopuszczeniu tekstu, ponieważ "obraża inne narodowości, religie, rasy ludzkie". Dyskutowalismy wtedy nieco (aluzyjnie rzecz jasna) o onetowej cenzurze; był to czas "okołopapieski" i zaostrzyła się znacznie, mój post wyrażał zadowolenie z tego, że czyjś tekst się na forum ukazał - i zawierał jedno tylko słowo:
"Przeszło?"
Co mówisz o Bogu? Ślisko tu od krwi ludzkiej (Nie-boska komedia}
|