 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 20-04-2006 16:33 | Maciek (50 punktów) | Chyba każdy lubi ;>? | Może troszke zły dział forum, ale jak mamy pogadać, to musiałem wybrać miejsce częściej odwiedzane. Poza tym sprawa jak najbardziej dotyczy społeczeństwa. Skoro staramy się myśleć racjonalnie to... kto w finale? Kto zwycięży Ligę Mistrzów?  Znamy czwórkę półfinalistów, wiemy w jakiej są formie, bo mielismy okazję obejrzeć już po jednym meczu 1/2 finału... Ja swoją opinię zamieszcze nieco później  Dla tych co pomyślą, że to nie odpowiednie miejsce już tłumacze, ż na tym portalu napewno są też fani piłki nożnej, a że nie chce wysłuchiwać dziecięcych komentarzy w stylu: "Real wygra bo są najlepsi" lub wielce damskich w stylu: "Valencia wygra bo Kluivert jest perzystojny" ;P to zamieściłem ten post tu, właśnie tu, z nadzieją, że spotkam się z inteligentnymi odpowiedziami i opiniami. Zapraszam wszystkich do wrzucenia swoich trzech groszy  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Celecrin (11895 punktów) | Cześć To tak zaskakująca inicjatywa z Twojej strony, że nie skasuję Ci tego posta. Może powinien być w bazgrołach  ? Piłką się nie pasjonuję. Żużel to co innego, ale WY w Słupsku nie macie o tym zielonego pojęcia  Piłka nie jest nudna TYLKO w wykonaniu najlepszych europejskich drużyn, ale i tu czasem zdarzają się fatalne mecze. Już takie imprezy jak mistrzostwa drużyn narodowych to żenada. Wątpię czy Twój wątek będzie miał dużą popularność  . Zobaczymy.
Lacho calad, drego morn
|
|
 | | enfant (64444 punktów) | To może tak: Jak wysoko Polonia Bydgoszcz rozgromi Unię Tarnów w tę niedzielę?
|
|
|  | | Celecrin (11895 punktów) | Mam jak najczarniejsze przewidywania. Słabości naszej drużyny widać jak na dłoni. Możemy dostać lańsko, możemy też wygrać, ale kolejnego 60:30 nie będzie. To będzie PIĘKNY mecz  (szczególnie, jeżeli ktoś lubi horrory)
Lacho calad, drego morn
|
|
| |  | | enfant (64444 punktów) | > Mam jak najczarniejsze przewidywania. Słabości naszej drużyny widać jak na dłoni. Możemy dostać lańsko, możemy też wygrać, ale kolejnego 60:30 nie będzie. To będzie PIĘKNY mecz (szczególnie, jeżeli ktoś lubi horrory)Myślę, że jednak wygramy i wcale nie aż tak strasznie nisko. Pamiętasz wyniki z Kryterium Asów? Gdyby nie jechał Ułamek, to czterech polonistów zajęłoby pierwsze 4 miejsca. Fakt, że Gollobowie nie jechali, jednak nasi pokazali, że umieją tu jeździć. Choć Unia jest faworytem sezonu, powinniśmy wygrać ten mecz u siebie. To bez wątpienia będzie piękny mecz. Typuję 49:41.
|
|
|  | | Kuba Cichy (98 punktów) | > To może tak:> Jak wysoko Polonia Bydgoszcz rozgromi Unię Tarnów w tę niedzielę?  Heheh ja obstawiam przewagę -2pkt, bo to nasza Unia wygra ! A co do piłki to podzielam zdanie Celecrina, rzadko zdarzają się ciekawe mecze.....niestety doszło do tego, że większość meczu rozgrywana jest w środku i wieje nudą, że aż strach :>
"Bardzo roztropnie jest wątpić" - Wolter
|
|
| |  | | enfant (64444 punktów) | > >To może tak:> >Jak wysoko Polonia Bydgoszcz rozgromi Unię Tarnów w tę niedzielę?  > Heheh ja obstawiam przewagę -2pkt, bo to nasza Unia wygra !Kubuś, zagraj w totolotka. Przegraliśmy 44:46. Mówisz, masz.
|
|
| | |  | | Kuba Cichy (98 punktów) | > >>To może tak:> >>Jak wysoko Polonia Bydgoszcz rozgromi Unię Tarnów w tę niedzielę?  > >Heheh ja obstawiam przewagę -2pkt, bo to nasza Unia wygra !> Kubuś, zagraj w totolotka. Przegraliśmy 44:46. Mówisz, masz.  > teraz Ty trafiłeś bo grywam dość często, wkońcu te 1.25PLN to nie majątek, a już chyba mi się zwróciło jak trafiłem czwórkę  Co do meczu to jak przed ostatnim biegiem przegrywaliśmy dwoma mój Ojciec szalał ze złości, a ja mówie "Spokojnie, w ostatnim zrobumy ich 5-1". I wtedy przekonałem się kolejny raz, że "ludzie mówią tylko po to, aby ukryć swoje myśli", bo w myślach po cichu liczyłem na 4-2 i remis, a tu niespodzianka  No i gratulacje dla Bydzi za tor, bo naprawde jeden z nielicznych, na którym jest walka od startu do mety, taki speedway to ja kocham 
"Bardzo roztropnie jest wątpić" - Wolter
|
|
| | | |  | | enfant (64444 punktów) | > >Kubuś, zagraj w totolotka. Przegraliśmy 44:46. Mówisz, masz.  > teraz Ty trafiłeś bo grywam dość często, wkońcu te 1.25PLN to nie majątek, a już chyba mi się zwróciło jak trafiłem czwórkę Graj, graj. Masz talent.  > Co do meczu to jak przed ostatnim biegiem przegrywaliśmy dwoma mój Ojciec szalał ze złości, a ja mówie "Spokojnie, w ostatnim zrobumy ich 5-1". I wtedy przekonałem się kolejny raz, że "ludzie mówią tylko po to, aby ukryć swoje myśli", bo w myślach po cichu liczyłem na 4-2 i remis, a tu niespodzianka  Na stadionie po 14. biegu był niesamowity szał. Ludzie wariowali ze szczęścia, że wstrzymali się przed wcześniejszym wyjściem. Niestety, po ostatnim żałowali decyzji pozostania.  > No i gratulacje dla Bydzi za tor, bo naprawde jeden z nielicznych, na którym jest walka od startu do mety, taki speedway to ja kocham  Właściwie tylko taki ma sens. Inne tory nie mają racji bytu, tylko zajmują miejsce w miastach. Wystarczy tam postawić jakiś komputer z czterema klawiszami i kto pierwszy ten lepszy. Na jedno by wyszło. Przecież tam przyjeżdżają do mety, tak jak wystartowali. Ludzie już po pierwszym wirażu wypełniają programy.  Nonsens.
|
|
 | | Huzarski (178 punktów) | >Piłka nie jest nudna TYLKO w wykonaniu najlepszych europejskich drużyn, ale i tu czasem zdarzają się fatalne mecze. Już takie imprezy jak mistrzostwa drużyn narodowych to żenada.
Panie kolego, ostrożnie z tym szafowaniem sądami. Dla jednych chłopczyk dla innych dziewczynka. Ja osobiście na żuzlu nie zasnąłem tylko za sprawą ryczacego mi nad uchem kolegi... dla kazdego...
|
|
|  | | Celecrin (11895 punktów) | Cześć He, he ,he. No coś Ty, to był taki żarcique... Piłka jest trochę nudna DLA MNIE, oczywiście, ale nic na to nie mogę poradzić. Jednak oglądam sobie mecze od czasu do czasu. Potrafię też odróżnić DOBRY mecz, od ZŁEGO meczu (chyba). Nie jestem kibicem jakiegoś klubu, dlatego, stawką meczu się nie przejmując, oglądam tylko grę.
Pozdrawiam
Lacho calad, drego morn
|
|
|  | | enfant (64444 punktów) | > Panie kolego, ostrożnie z tym szafowaniem sądami. Dla jednych chłopczyk dla innych dziewczynka. Ja osobiście na żuzlu nie zasnąłem tylko za sprawą ryczacego mi nad uchem kolegi... dla kazdego...Pewnie, że speedway jako taki jest raczej nudny. Ale żużlowa Polonia to jedyna sportowa drużyna w Bydgoszczy, z której można być dumnym i cieszyć się z jej licznych wygranych. Tylko tam można przeżywać sportową ekstazę. Oglądanie futbolu z fotela także może wyzwolić silne emocje, to jeszcze zależy co się przyśni. Moja piłkarska nadzieja jedynie w Zawiszy, może wejdą do ekstraklasy.
|
|
| krutki | > kto w finale?Patrząc na finał z punktu widzenia rozegranych już pierwszych meczów to mógłbym powiedzieć, że sprawa jest ułatwiona. Trudno przewidywać wyniki meczów. Można jednak założyć, że co do taktyki wszystkie zespoły grają dość konsekwentnie. Konkretniej FC Barcelona będzie miała teoretycznie lepiej, ponieważ: -strzeliła już 1 bramkę i to na wyjeździe, -będzie grała na własnym stadionie, przy właśnej publiczności. Arsenal podobnie, choć trudniejsze zadanie - utrzymanie wyniku z poprzedniego meczu, bądź konsekwencja w szybkiej, agresywnej, ofensywnej grze (co pokazali w pierwszym meczu). Przez to te drużyny wydają się być faworytami, choć o wszystkim i tak decyduje ostatecznie gra zawodników, ich dyspozycyjność tego dnia, taktyka, no i przede wszystkim bramki. > Kto zwycięży Ligę> Mistrzów?Trudno powiedzieć. Mimo wszystko stawiam na finał FC Barcelona - Arsenal Londyn. I jestem przede wszystkim za ciekawym, szybkim spotkaniem! Finał, jeśli taki będzie, należał się obu drużynom. > Dla tych co pomyślą, że to nie odpowiednie miejsce już> tłumacze, ż na tym portalu napewno są też fani piłki> nożnejtak, są. Jestem  Pozdrawiam
|
|
 | | ghaell (22 punktów) | final tak jak juz ktos wspomnial Barcelona vs Arsenal. Stawiam na pierwsza druzyne, zawsze bylem fanem Barcy. A teraz gdy w druzynie jest fenomenalny Ronaldihno, i wielu innych bardzo dobrych graczy. Ale wszystko jeszcze przed nami.
|
|
| placownik (17853 punktów) |
> Kto zwycięży Ligę Mistrzów? Liga Mistrzów jest jak na razie niezwyciężona  . A to, kto zwycięży w jej tegorocznych rozgrywkach, jest mi doskonale obojętne. Rozgrywki te stanowią dla mnie wyłącznie znakomitą oprawą dla występów Ronaldinho. Jest mi całkowicie obojętne w jakiej gra drużynie, a to że kibicuję Barcelonie podyktowane jest wyłącznie chęcią oglądania jego występów jak najdłużej. Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| zima_bez_ciastka | Villareal wygra ligę. Dlaczego? Dlaczego by nie! Pozdrawiam
|
|
| Huzarski (178 punktów) |
Fani piłki nożnej są wszędzie. Mój dawny profesor, językoznawca i kognitywista pamiętał składy wszystkich finalistów pucharu mistrzów od siedemdziesiątego któregoś roku.
Osobiście jestem rozdarty między doznaniami omalże estetycznymi jakich dostarczają mi Ronaldinho i Henry, a moim wykrzywionym "futbolowym socjalizmem" który każe zawsze kibicowac słabszym - a w tym gronie kopciuszkiem jest villareal. Słowem Barcelona vs. Wszystko jedno kto. Czekam na finał pucharu Uefa gdzie moje serce będzie biło za Steauą Bukareszt (Bo że wejdzie do finału, nie mam wątpliwości).
|
|
| Cieślański (994 punktów) | Kiedyś jak chłop miał jaja, cochones, jądra produkujące męski hormon-testosteron, to na wiosnę wskakiwał na pole pomiędzy stado innych samców i kopał nadmuchany cielęcy pęcherz lub nawet kulę zwiniętych szmat skrępowanych sznurkiem. Teraz, od powszechnego picia piwa i zawartych w nim żeńskich hormonów pochodzenia roślinnego -fitoestrogenami zwanych, pontonowa ferajna ocipiała, "nabierając" mięśni piwnych. Sadza więc otłuszczone zady na widowni lub przed telewizorami i gapi się bezczynnie plotkując o bohaterach widowiska, niemal jak baby na "Plebanię" i lub "Niewolnicę Izaurę" prawie, na tych nielicznych z jajami co brykają za piłką po murawie. Całe to damską kibicią zalatujące ględzenie o meczu, to takie babskie gadanie. "Co bym na jego miejscu zrobiła." "Dlaczego kopnął w tę a nie w tamtą". Eunuchy legendy coloseum. Wykastrowani wielbiciele gladiatorów. Wylęgarnia fanatyków. Barany koniunkturalizmu stadnego. Fuj! Do bazgrołów z nim. 
bóg jest oszustwem
|
|
 | | krutki (1550 punktów) |
> Eunuchy legendy coloseum.> Wykastrowani wielbiciele gladiatorów.> Wylęgarnia fanatyków.> Barany koniunkturalizmu stadnego.I tak można interpretować to zjawisko.  Dla mnie jednak to - jak w każdej grze - przede wszystkim pokaz umiejętności: fizycznych - zwrotności, szybkości, manualności; umysłowych - wyobraźni, bystrości, pomysłowości, kreatywności, reakcji na zdarzenia, kojarzenia, przewidywania akcji, myśli taktycznej, "trzeźwości" umysłu; oczywiście w danych warunkach, regułach i założeniach gry. I jedyne co w tym wartościowe to obserwacja i nie raz podziw posiadanych i doskonalonych umiejętności indywidualnych i zespołowych. Pozdrawiam 
"For ever we will be what we want to be" *** Ośrodek Trójmiejski
|
|
| kasper (153 punktów) | > kto w finale? Kto zwycięży Ligę> Mistrzów? Na 99% Barcelona. Ale jak każdy dobrze wie, piłka nożna jest nieprzewidywalna. Sam o tym przekonałem się. Kilka lat grania na zakładach sportowych, w celu łatwego zdobycia majątku, nie przyniosło mi nic innego jak "pusty portfel".Ale emocje są bezcenne hehe Liczę na niespodziankę i awans do finału Villareal. Jedno mnie martwi, że Wisła Kraków nie obroni tytułu Mistrza Polski. Choć z drugiej strony przyda się "świeża krew" w eliminacjach do LM. Trudno sobie wyobrazić polską drużynę w LM, ale ja co roku wieżę. Pozdr.
|
|
 | | Maciek (50 punktów) | No pare ciekawych głosów było, a zamieściłem tu, bo podpis pod "bazgrołami" mi się nie podobał ;P Ja stawiałem na finał Arsenal - Barcelona ( 1:2 ) i chyba się sprawdzi... Dzięki i miłych dni życzę ;]
|
|
 | | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | > Jedno mnie martwi, że Wisła Kraków nie obroni tytułu Mistrza Polski.I chwała Bogu za to!!! Z taką polityką kadrową??? Dla nich i v-ice to dużo za dużo. LEGIA MISTRZEM POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!  A Barcelona - Europy! 
fides ex necessitate esse non debet
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|