Witam. Mam takie proste pytanie, nie filozoficzne ale do filozofii, a raczej do filozofów sie odnoszące: Czy są jacyś filozofowie w obecnych czasach którzy mówią o sobie, ze sa nietzscheanistami, lub sympatyzują z filozofia pozytywna nietzschego. Chodzi mi o osoby z Polski ale też ze świata... Zdaję sobie sprawę, że sa to informacje niepowszechne ale dobrze by było wiedzieć. Z góry dziękuję. |