Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nietzscheanisci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
21-11-2005 20:17Mirosław (58 punktów)Nietzscheanisci
Witam.
Mam takie proste pytanie, nie filozoficzne ale do filozofii, a raczej do filozofów sie odnoszące:
Czy są jacyś filozofowie w obecnych czasach którzy mówią o sobie, ze sa nietzscheanistami, lub sympatyzują z filozofia pozytywna nietzschego. Chodzi mi o osoby z Polski ale też ze świata...
Zdaję sobie sprawę, że sa to informacje niepowszechne ale dobrze by było wiedzieć.
Z góry dziękuję.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ukrzyzowany
>Witam.
>Mam takie proste pytanie, nie filozoficzne ale do
>filozofii, a raczej do filozofów sie odnoszące:
>Czy są jacyś filozofowie w obecnych czasach którzy mówią o
>sobie, ze sa nietzscheanistami, lub sympatyzują z filozofia
>pozytywna nietzschego. Chodzi mi o osoby z Polski ale też ze
>świata...
>Zdaję sobie sprawę, że sa to informacje niepowszechne ale
>dobrze by było wiedzieć.
>Z góry dziękuję.

Ja jestem milosnikiem Nietzschego.
gg: 4635266
Lou Salome
Ja oczywiście, ja! Praca magisterska o cielesności jako podstawie "nowej etyki" stworzonej przez Nietzschego w ramach przewartościowania wszystkich wartości ... a właściwie jako myśli przewodniej całej jego filozofii. Jestem przekonana, że Ciało jest kluczem do lektury Nietzschego.

Pozdrawiam wszystkich i nikogo ... czyli czytelników Nietzschego.
Mirosław (58 punktów)
>Ja oczywiście, ja! Praca magisterska o cielesności jako podstawie "nowej etyki" stworzonej przez Nietzschego w ramach przewartościowania wszystkich wartości ... a właściwie jako myśli przewodniej całej jego filozofii. Jestem przekonana, że Ciało jest kluczem do lektury Nietzschego.
>Pozdrawiam wszystkich i nikogo ... czyli czytelników Nietzschego.
>

Dzięki, Ja jeszcze studiuje także nie mogę poszczycic się praca magisterską. Ale ciekawy jest temat pani pracy.
Mnie nietzsche też zachwyca, cóż twórcą prawdziwym był i kropka.
Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365