Racjonalista - Strona głównaDo treści
Test na spostrzegawczość

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-05-2007 02:10Ocykan (3528 punktów)Test na spostrzegawczość
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tofik (5585 punktów)
[Załącznik]
Znalazłam wszystkie tylko co do tej w prawym górnym rogu to nie mam pewności.
P.S. Skąd Ty to bierzesz?

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
J.Szulc (5723 punktów)
Popatrz lepiej w lewy górny róg.
Masz dwie twarze utworzone "pod" ptakiem, z profilu. Bardziej na lewo masz jeszcze jedną twarz.

Pozdrawiam.
Miałam 8 "na dzień dobry", ale to kwestia odpowiedniego patrzenie, zwłaszcza, jeśli wiesz, że szukasz.

---
Tofik (5585 punktów)
To z lewej strony są 4 a nie 3 twarze??? Mogłabyś wrzucić rysunek, bo nie mogę znaleźć

"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
nieobecny
>Miałam 8 "na dzień dobry",
Och, nikt tu nie śmiałby pomyśleć inaczej!

>ale to kwestia odpowiedniego patrzenie, zwłaszcza, jeśli wiesz, że szukasz.
Zapewne. Wynik jest gorszy gdy szukasz, ale nie wiesz, że szukasz.

J.Szulc (5723 punktów)
- bez komentarza. RACJONALISTO.

---

Musi Ci być bardzo przykro, że jesteś taki nudny. Żal mi Ciebie.
Może ktoś pokłóci się z NIM trochę, bo biedactwo nie będzie mogło zasnąć nie dosuwając komuś kilku niewybrednych tekstów.
Ludzie, ulitujcie się nad niewyżytym nosicielem nadmiaru testosteronu!
Przecież może nam eksplodować, a smrodku narobił już dość.
Po co więcej?
nieobecny
Najpierw "bez komentarza"... po czym następuje komentarz.
J.Szulc (5723 punktów)
No co, blondynka przecież....
Jako, że w tym wątku akurat znowu te iskry lecą, dostrzegłam, że nie znosisz mnie jak cholera. Czy dlatego, żem blondynka?
Nudzisz mnie a przez jakiś czas uważałam Cię za równego gościa.
Mógłbyś przestać się czepiać?
Przecież to Forum nie jest Twoją własnością, więc o co chodzi?
Bo ani to miejsce, ani czas na "prywatne wycieczki".
Masz coś do mnie, czy tak dla przykładu, żeby innym pokazać, jaki z Ciebie macho?

---
nieobecny
Obiecuję (sobie), że już nie będę komentował twoich wypowiedzi.
Szkoda czasu i energii na walenie głową w mur w kolorze blond.
Pa, pa,

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365