No co, blondynka przecież.... Jako, że w tym wątku akurat znowu te iskry lecą, dostrzegłam, że nie znosisz mnie jak cholera. Czy dlatego, żem blondynka? Nudzisz mnie a przez jakiś czas uważałam Cię za równego gościa. Mógłbyś przestać się czepiać? Przecież to Forum nie jest Twoją własnością, więc o co chodzi? Bo ani to miejsce, ani czas na "prywatne wycieczki". Masz coś do mnie, czy tak dla przykładu, żeby innym pokazać, jaki z Ciebie macho?
---
|